1767
1

Украина бьет Италию

Наша юношеская сборная заняла первое место на Мемориале Микеле Пьеро

У суботу, 16 жовтня, юнацька збірна України (футболісти 1995 року народження) посіла перше місце на Меморіалі Мікеле П’єро − міжнародному турнірі, що завершився в італійській Латині. У заключному турі підопічні Олександра Петракова поклали на лопатки господарів, що й дозволило їм стрибнути на першу сходинку таблиці.

Обмін ударами

Синьо-жовті відкрили рахунок у середині першого тайму завдяки влучному удару, що його завдав півзахисник донецького «Шахтаря» Артем Габелок. І хоча суперники незабаром відновили рівновагу, наша команда перед перервою встигла відзначитися вдруге. Цього разу Фортуна посміхнулася іншому гірнику − Дмитру Білоногу, котрий провів свій другий м’яч у Латині.

Контрольний «постріл»

Після відновлення гри форвард запорізького «Металурга» Микита Ветров подвоїв перевагу української збірної і, як з’ясувалося пізніше, встановив остаточний рахунок. Ця перемога вкупі з виграшем Данії у Ірландії (2:1) дозволила підопічним Петракова вийти на чисте перше місце.

Два турніри − дві перемоги

Таким чином, 16-річні українці тріумфували на обох турнірах, в яких брали участь у поточному сезоні. У серпні, нагадаємо, вони здобули головний приз на змаганнях у Литві. Всі ці випробування є підготовкою до кваліфікації Євро-2012 (U-17), яка стартує наступної осені.

Італія (U-16) − Україна (U-16) − 1:3
Голи: 0:1 Габелок (23), 1:1 Матіельо (35), 1:2 Білоног (40), 1:3 Ветров (44).
Україна: Ставицький, Качараба, Бурда, Ветров, Кузик, Тищенко (Шичка, 62), Лазарович, Сагайдак, Яструб (Каретник, 52), Габелок, Білоног (Ситенький, 80).