3

Строители снова не построили ровно

«Ровно» – ОГАСА - 30:19

Дыня

Команда Одесской строительной академии снова не смогла победить. В этот раз «огасовцы» играли на выезде, а противостоял нашей команде РК «Ровно». К сожалению, одесситы проиграли. 30:19 счет матча в пользу ровненской команды, а попытками за «стройку» отметились Ираклий Насарая и Виталий Крамаренко, один точный удар со штрафного на счету Владимира Ярована и еще два у Вячеслава Стасенко.

Пресс-служба «Кредо-63»

(1)

Комментарии 3
Parlament_rivne
-------------1 тайм---------------
2' (0:0) - Одесити на підступах до заліковки рівнян.
7' (0:5) - Успішна спроба одеситів (Іраклій Насарая). Реалізація мимо.
16' (5:5) - Рівняни зрівнюють рахунок. Володимир Радчик успішно завершує атаку рівнян в заліковці одеситів. Павло Рожков схибив із незручної позиції для реалізації.
22' (5:8) - Порушення правил з боку рівнян. Суддя призначає штрафний на користь ОДАБА. Володимир Ярован не схибив.
28' (5:11) - Рівняни знову дають можливіть одеситам забити. Вячеслав Стасенко успішно реалізовує штрафний.
34' (8:11) - Порушення правил з боку одеситів. Вадим Полюхович пробиває точно.
37' (8:11) - ОДАБА порушує правила. Вадим Полюхович не забиває штрафний.
43' (13:11) - Валерій Максюк на класі здійснює красиву спробу. Вадим Полюхович не забиває реалізацію.
43' (13:11) - суддя дає свисток про завершення першого тайму.
-------------2 тайм---------------
2' (13:16) - одесити знову вириваються вперед. Спроба на рахунку Віталія Крамаренка. Дмитро Михальчук не забиває реалізацію.
7' (18:16) - Рівняни повертають собі перевагу. Віталій Борисюк вдало завершує атаку команди. Павло Рожков не забиває реалізацію.
9' (18:16) - Порушення правил з боку рівнян. Вячеслав Стасенко не забиває штрафний.
13' (18:16) - Заміни. Замість Віталія Борисюка виходить Роман Опанасюк. ОДАБА міняє Медиковського на Непомнящого.
23' (25:16) - Рівняни штурмують заліковку одеситів. Володимир Радчик вдруге бере "місто". Реалізацію успішно пробиває Валерій Максюк.
25' (25:16) - заміни. Замість Дмитра Санчука виходить Сергій Яковець. ОДАБА змінює Насарая на Бурдика, Михальчука на Гайдаржі.
28' (25:19) - Суддя призначає штрафний на користь одеситів. Вячеслав Стасенко не схибив.
32' (30:19) - Фантастична спроба у виконанні Костянтина Гурильова. По футбольному, в два удари, прохід через половину поля суперника. Валерій Максюк не забиває реалізацію.
36' (30:19) - Ігрова сутичка закінчується з'ясуванням стосунків 10-тими номерами. Павло Рожков та Вячеслав Стасенко отримують 10-хвилинний відпочинок, нагороджені жовтими картками.
40' (30:19) - Заміна у рівнян. Замість Віталія Бондарчука виходить Володимир Ярчук.
47' (30:19) - суддя дає свисток про завершення поєдинку. Перемога!