Юношеская сборная Украины в квалификации к Евро 2011 стартовала с победы

юношеская сборная Украины

Україна (U-19) − Данія (U-19) − 2:0 (1:0).
Голи: 1:0 Будківський (33), 2:0 Будківський (76).

Україна: Денчук, Ордець, Чорноморець, Братков, Бабенко, Нойок, Буяльський (Караваєв, 62), Коваль (Подригуля, 90+1), Озарків, Будківський, Долгий (Тащі, 46).

У четвер, 7 жовтня, юнацька збірна України (футболісти 1992 року народження) провела у Швеції стартовий поєдинок кваліфікаційного турніру Євро-2011 (U-19) проти збірної Данії і отримала перемогу з рахунком 2:0 завдяки дублю Пилипа Будківського.

Загалом гра розгорталася за сценарієм підопічних Олександра Головка. «Синьо-жовті» практично протягом усього матчу переважали своїх суперників у швидкості прийняття рішень, здебільшого володіли ініціативою і частіше загрожували воротам опонентів. Як наслідок -- по разу у кожному таймі зусилля партнерів увінчав влучними ударами нападник донецького «Шахтаря» Пилип Будківський.

Данці мали шанс змінити перебіг подій наприкінці першого тайму, коли отримали право на 11-метровий удар, однак скористатися цією нагодою вонии не зуміли. Свій наступний матч українці проведуть у суботу проти господарів − шведів, котрі у паралельному поєдинку поступилися росіянам з рахунком 2:4. Нагадаємо, що до еліт-раунду потраплять по два переможці від кожного з 13 квартетів, а також дві найкращі треті команди. Вирішальні баталії континентальної першості пройдуть наступного року в Румунії.