12

Коваль будет комментировать игру Шериф - Динамо

У болельщиков есть возможность задать вопрос Тарасу Михалику и Максиму Ковалю

На телеканалі ICTV у четвер відбудуться дві трансляії Ліги Європи за участі українських команд.

О 20:00 на телеканалі показиватимуть матч «ПСЖ» - «Карпати», а о 22:00 відбудеться трансляія із Тирасполя гри «Шериф» - «Динамо». Після завершення якої о 23:50 в ефір вийде програма «Третій Тайм», в якій глядачі зможуть побачити всі голи всіх українських клуів у Лізі Чемпіонів та Лізі Європи, що відбуваються на цьому тижні.

Як повідомив ведучий програми «Третій Тайм» Микола Васильков, допомогати коментувати гру «Карпат» у Франії коментатору Олександру Тингаєву буде гравець львівського клубу Андрій Ткачук, а у парі з коментатором матчу «Шериф» - «Динамо» Олексієм Маргієвим виступить воротар киян Макс Коваль.

Обидва футболісти стануть гостями студії «Третього Тайму», і глядачі можуть поставити свої запитання Максимові Ковалю та Андрію Ткачуку на сторінках нашого інтернет-видання, а Микола Васильков озвучить ці питання у прямому ефірі.

Крім того в гості на ICTV чекають захисника «Динамо» Тараса Михалика.