Фінансування підготовки українських спортсменів до зимових Олімпійських ігор повністю забезпечено – Юрій ПАВЛЕНКО

Пресс-релиз

Фінансування підготовки українських спортсменів до зимових Олімпійських ігор забезпечено в повному обсязі. Про це повідомив Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій ПАВЛЕНКО під час засідання Організаційного комітету з підготовки та участі спортсменів України в Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх, Всесвітніх Універсіадах, чемпіонатах світу та Європи. Оргкомітет пройшов 14 листопада 2005 року під головуванням Прем’єр-міністра України Юрія ЄХАНУРОВА, а також за участю Віце-прем’єр-міністра України В’ячеслава КИРИЛЕНКА, президента Національного олімпійського комітету Сергія БУБКИ та інших високоповажних осіб.

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту доповів, що  підготовка до участі спортсменів України у XX зимових Олімпійських та IX Паралімпійських іграх 2006 року в м.Турині (Італія) відбувається належним чином та представив проект плану роботи Оргкомітету на перше півріччя 2006 року. Юрій ПАВЛЕНКО поінформував, що станом на жовтень 2005 року 88 спортсменів є кандидатами до складу збірних команд України із зимових видів спорту. Для об’єктивного формування збірних, затверджені критерії відбору спортсменів. Остаточний склад планується розглянути в грудні на засіданні Штабу олімпійської підготовки і затвердити на початку січня 2006 року, - повідомив Міністр.
Юрій ПАВЛЕНКО зазначив, що спільно з провідними спеціалістами розроблені фармакологічні програми стосовно адаптації спортсменів до клімато-географічних умов місць проведення Ігор, а також план проведення допінг проб.

Особливу увагу було приділено спортсменам-інвалідам, які братимуть участь в IX зимових Паралімпійських іграх 2006 року в Турині.

Оргкомітет було поінформовано про те, що в Україні є проблема зі спеціалізованою базою, на якій би проводилися реабілітаційні заходи та процеси спортивної підготовки з зимових видів спорту для спортсменів-інвалідів, особливо з важкими ураженнями опорно-рухового апарату.
«Необхідно затвердити проект комплексної програми будівництва та реконструкції спортивних споруд, що дасть можливість створити належні умови для підготовки вітчизняних спортсменів до майбутніх XXI зимових Олімпійських ігор 2010 року в м.Ванкувері», - зазначив Юрій ПАВЛЕНКО.

Прес-служба
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности