12

Женская сборная Украины выходит в плей-офф!

Украинки добыли волевую победу над сборной Польши +ВИДЕО пресс-конференции

Вирішальний крок

У середу, 25 серпня, національна жіноча збірна України у Чернігові здобула перемогу в останньому матчі групового турніру кваліфікації ЧС-2011, зумівши таким чином виграти у польок суперечку за першу позицію в 4-й групі. Підопічні Анатолія Куцева проявили характер і, навіть поступаючись у рахунку після першого тайму, досягли необхідного результату.

Стабільність - ознака класу

Як і в суботньому матчі проти румунок, в якому синьо-жовті завдали поразки суперницям з тими самими 3:1, в нашій команді дубль внесла до свого доробку Дарина Апанащенко. До того ж форвард пермської «Звєзди» віддала гольовий пас на свою одноклубницю − Ольгу Бойченко, котра, до речі, чотири дні тому також розписалася у воротах румунської збірної.

Шлях до Німеччини

Отже Україна продовжить боротьбу за вихід до фінальної частини ЧС-2011, яка пройде з 26 червня по 17 липня 2011 року в Німеччині. Нагадаємо, що учасники відбору були поділені на вісім груп, переможці яких розіграють чотири путівки у матчах плей-офф. Окрім наших співвітчизниць, це - Франція, Норвегія, Данія, Англія, Швейцарія, Італія та Швеція. Невдахи стикових зустрічей отримають шанс посперечатися ще за одну вакансію в поєдинках додаткового раунду плей-офф, а потім − у двобої з представником зони КОНКАКАФ.

Украина – Польша – 3:1