5

Юношеские ОИ: Золотой день Украины!

Украинские спортсмены в воскресенье завоевали 3 золотых медали!

Юношеские Олимпийские игры

В черговий змагальний день І Юнацьких Олімпійських ігор українці 6 разів піднімалися на п’єдестал пошани, при чому тричі на честь перемог наших атлетів лунав гімн України.

Чергові золоті нагороди вибороли гімнаст Олег Степко (вправи на брусах) та Ігор лященко, який переміг на дистанції у 10 кілометрів зі спортивної ходьби.

Третє «золото» за неділю здобула у метанні списа наша Катерина Дерун. Вона встановила особистий рекорд (54.59) і, як виявилось, найкращий результат, а з ним й отримала золоту медаль.

Відбулись вирішальні заїзди у веслуванні на байдарці і каное. Анатолій Мельник продемонстрував 2-й результат у спринті серед каноїстів і здобув «срібло». З другим показником завершив змагання стрибунів у воду на 3-метровому трампліні Олександр Бондар.

Розпочали боротьбу за нагороди стрілки – і тут українці також на подіумі – Сергій Куліш став володарем «бронзи» у змаганнях з пневматичної гвинтівки 10м.

Відтак на рахунку юних олімпійців України 25 нагород, 8 з яких золоті, 8 срібних та 9 бронзових.