0

Великобританія - Україна - 57:49

Національна жіноча збірна України поступилася Великобританії у рамках кваліфікації Євро-2011

Тренеры сборной Украины Ирина Щипакина и Любовь Назаренко

Національна жіноча збірна України зазнала третьої поспіль поразки в рамках кваліфікації до Чемпіонату Європи, поступившись на виїзді Великобританії з рахунком 49:57 (15:9, 10:12, 10:17, 14:19).

Українки дуже вдало стартували, відкривши рахунок після кидка Любові Альошкіної та ведучи в рахунку протягом усіх десяти стартових хвилин. Натомість британські баскетболістки, які в першій половині чверті ще намагалися чинити опір, протягом останніх трьох хвилин дозволили суперницям збільшити власну перевагу – 9:15. Втім, уже в наступній, найменш результативній, десятихвилинці, в якій команди на двох набрали 22 очка, розрив у рахунку скоротився до чотирьох пунктів, хоча ще на її початку, після дальнього пострілу у виконанні Інни Кочубей, підопічні Ірини Щипакіної лідирували 20:9.

Протягом третьої десятихвилинки українки не лише розгубили здобуту перевагу, а й дозволили суперницям, у складі яких двома триочковими поспіль під завісу чверті відзначилася досвідчена Наталі Робін Стаффорд, вирватися вперед – 38:35. Джоанна Лідхем підтримала свою партнерку на початку заключного періоду, також реалізувавши три поспіль дальні удари, тож всі намагання українок вирівняти ситуацію були зведені нанівець. Що цікаво, господарі загалом у матчі шість раз влучили з-за дуги, і п’ять із цих кидків припали на ключові епізоди, які й вирішили долю гри.

Найрезультативнішими гравцями у складі збірної України стали: Інна Кочубей – 11 очок + 6 підбирань, Марина Сазоненко – 10 очок, Олена Огородникова – 9 очок + 7 підбирань + 2 передачі, Любов Альошкіна – 6 очок + 9 підбирань + 3 блок-шоти.

В іншому матчі Німеччина обіграла Словаччину з рахунком 63:58.