1134
0

Гвязда - Ураган - 0:6

Івано-франківський «Ураган» на переможній ноті завершив тренувальний збір у Польщі

У четвертому польському спарингу «Ураган» не дав жодних шансів команді «Гвязда» з Руди Сласької, котра минулий сезон завершила на передостанньому 11-му місці і була змушена залишити Екстракласу. Підопічні Сергія Гупаленка розгромили своїх суперників з рахунком 6:0. При цьому у «зоряних» («Gwiazda» - з польської «зірка») практично не було можливостей хоча б один раз засмутити українську команду.

Вже у дебюті матчу двома забитими м'ячами відзначився стартовий квартет івано-франківців. Спершу атаку «Урагану» влучним ударом завершив Петро Шотурма, а за дві хвилини Євген Валенко забив другий гол. Не встигли поляки як слід оговтатись, як пропустили ще двічі - з інтервалом у три хвилини. Тепер своє слово сказали гравці другої четвірки - Роман Ярий та Валентин Цвєлих.

Після перерви остаточне питання щодо переможця було зняте на 24-й хвилині, коли Максим Павлюк довів рахунок до 5:0. За кілька хвилин Роман Ярий оформив дубль і забив, як виявилося, останній гол у грі, хоча часу було ще вдосталь. Футболісти «Гвязди» з усіх сил захищались і не дозволили більш досвідченішому супернику збільшити кінцевий рахунок.

Це був останній товариський матч «Урагану» на другому тренувальному зборі у Польщі. Вже у п'ятницю івано-франківці повертаються додому. 26-29 серпня на новому паркеті манежу Коледжу фізвиховання пройдуть матчі традиційного «Кубку Галичини».

«Гвязда» - «Ураган» - 0:6 (0:4)

«Ураган»: Іжаковський (Ципун, 21) - Павлюк, Валенко, Шотурма, Пилипів - Кіндратів, Сімка, Ярий, Цвєлих - Космірак, Королишин.
Голи: Шотурма (5), Валенко (7), Ярий (12, 28), Цвєлих (15), Павлюк (24).