|
2003
1

Олег СОЛОДОВНИК: «Я звик вірити людям на слово»

Тренер «Іберії Стар» розповідає про матчі «Кубка Львівщини» та свою нову команду

Олег Солодовник
У Львові завершився перший розіграш «Кубка Львівщини» – турніру, на який були запрошені команди «Hurtap» (Польща), «Граніт» (Білорусь) та багаторазовий чемпіон Грузії – «Іберія Стар». Серед учасників були також луганська «ЛТК», «Кардинал-Рівне» і три львівські команди. На ці змагання команда з Грузії прибула на чолі із новим тренером – Олегом Солодовником. Не так давно він ще очолював донецький «Шахтар», отож про те, що із грою українських клубів він дуже добре ознайомлений, не варто й говорити. Тому матч із львівським «Лємбергом» не міг принести несподіванок. Тож грузинська командна впевнено перемогла із рахунком 8:3.

У другому турі свою гру спробував нав’язати інший львівський клуб - «Енергія». Проте і тут сильнішими виявилися чемпіони Грузії – в підсумку матчу 0:3. В останньому турі сюрпризів не принесли і білоруси, які після програшу від «Іберії» 1:3, чекали лише матч за сьоме місце. А ось у фіналі грузини зустрілися із чемпіонами України. Це справді було грандіозне видовище – битва двох рівних суперників (що і підтвердилося в основний час 1:1). Але у серії післяматчевих пенальті гості склали зброю перед господарями змагань –  5:3 перемога за «Таймом».

Враженнями від поїзди до Львова та планами на найближче майбутнє Олег Солодовник поділився із кореспондентом Sport.ua.

- Пане Олегу, вітаю вас у Львові. Як сталося, що Ви опинилися на цьому турнірі?
-
Ми приїхали сюди перед основним раундом Кубка УЄФА. Тут команди «Тайм», «Енергія» відповідають належному рівню, такому ж, як чемпіони Білорусії та Чехії, допустимо. Тому ми тут, щоб, перш за все, отримати ту ігрову практику, своєрідний гарт, і, якщо щось у нашій грі не так, то до Кубку УЄФА буде час це виправити.

- На полі було помітно відданість як і грузинських футболістів, так і легіонерів із Бразилії. Усі грали до кінця і намагалися максимально використовувати моменти. Як ви оцінюєте дії своїх підопічних?
-
Моя команда проявила бійцівський характер, безумовно. У матчі з «Енергією» ми не скористалися із тих моментів, що мали у першому таймі, але я вважаю, що по грі ми повністю переграли суперника. Що і підтвердив другий тайм.

- Як Ви влаштувалися у Грузії? Чи знайшли спільну мову із керівництвом клубу?
-
Я вдячний президенту команди «Іберія» за те, що мені були надані всі необхідні умови, було виконано всі мої побажання, починаючи від команди, - ті збори та спаринги, які я вважав за потрібне провести, були організовані, і, також, всіх, кого я бажав бачити в команді, тих футболістів ми запросили.

- Із гравців українського чемпіонату Ви нікого не збираєтеся запрошувати? На оглядинах не перебуває ніхто?
-
Ні. Нам потрібно ще один польовий гравець і я думаю що це буде ще один…

- …бразилець?
-
Так.  В нас в команді буде тоді сім бразильських легіонерів – шість польових гравців, і воротар. Решта команди – грузини.