На чемпіонаті Європи серед жінок прийшла пора чвертьфіналів

Всі матчі відбудуться в середу 4 вересня

Триває фінальний етап чемпіонату Європи з волейболу серед жінок 2019 року. Ігри 1/4 фіналу пройдуть вже не в чотирьох, а в двох країнах - Туреччині та Польщі.
Нагадаємо, що всього на старт фінального турніру вийшли 24 європейські збірні, які на першому етапі були розбиті на 4 групи.
Збірна України виступала в польському місті Лодзь в групі В і провела п'ять матчів. Чотири програла (Бельгії 0:3, Італії 0:3, Польщі 0:3 і Словенії 2:3) і тільки один виграла (у Португалії 3:0). Таким чином, посівши 5 місце в групі, українські волейболістки далі не пройшли і вже вирушили додому.
Результати всіх зіграних матчів у всіх чотирьох групах і підсумкове становище команд можна переглянути за цим посиланням:
КАЛЕНДАР І РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ПЕРШОГО ЕТАПУ ЖІНОЧОГО ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ З ВОЛЕЙБОЛУ