Молодіжка виграла чемпіонат світу, Далакян знову захистив пояс WBA

Головні новини за 15-е червня на Sport.ua

Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за суботу, 15-е червня.
1. Збірна України U-20 - чемпіон світу 2019 року! У фінальному поєдинку команда Олександра Петракова здобула вольову перемогу над Південною Кореєю.
2. Малиновський дав згоду на трансфер в Аталанту. Українець прийняв пропозицію бронзового призера Серії А.
3. Артем Далакян втретє захистив пояс чемпіона світу WBA. Українець переміг Саравута Таворнхама з Таїланду технокаутом в 10-му раунді.
4. Бірмінгем. Світоліна, Цуренко і Ястремська дізналися суперниць. Відбулося жеребкування трав'яного турніру серії Прем'єр.
5. Брага відхилила пропозицію Динамо по Паулінью. Київський клуб цікавиться форвардом «Браги».
6. ОФІЦІЙНО. Усик відмовився від свого останнього пояса. Український боксер віддав титул чемпіона за версією IBF.
7. Всесвітня суперсерія. Дортікос відправив у нокаут Табіті в 10-му раунді. Кубинець Юніер Дортікос тепер побореться за трофей Мухаммеда Алі.
8. Україна перемогла Білорусь, але поступилася суперникам першим місцем. Волейболісти збірної України не змогли пробитися у фінальний етап «Золотої Євроліги».
9. Всесвітня суперсерія. Бріедіс впевнено розбив опір Гловацкі. Півфінальний бій завершився технічним нокаутом в третьому раунді.
10. Україна програла Словаччині в останньому матчі Золотої Євроліги. Перше місце в групі А зайняла Чехія, яка пробилася у фінальний етап турніру.