Колос у домашньому спарингу переграв Чорноморець

Господарі поля забили 3 м'ячі, на що гості відповіли одним

У неділю, 14 липня, Колос та Чорноморець провели у Ковалівці контрольний поєдинок, в якому перемогли підопічні Олександра Поздєєва з рахунком 3:1.

Господарі швидко відкрили рахунок - на 8-й хвилині Олег Криворучко після пасу з правого флангу майстерно переграв кіпера гостей. Але одесити вже за три хвилини зрівняли результат завдяки Олексію Хобленку, який перебуває на перегляді у одеському клубі (1:1).

На початку другого тайму після подачі кутового Микита Бурда ударом головою знову вивів команду з Ковалівки вперед. А крапку у грі поставив Артем Гусол - вінгер на 81-й хвилині змістився з флангу та красивим ударом вразив дальній кут Чорноморця - 3:1.

Товариський матч

14 липня 2024 року. Ковалівка. Стадіон «Колос». 32 градуси, сонячно.

17:00. Колос Ковалівка - Чорноморець Одеса - 3:1 (1:1)

Голи: Криворучко, 7, Бурда, 49, Гусол, 84 - Хобленко, 12.

Чорноморець: Рудько, Бутко, Арсіч, Єрмаков, перегляд», Васильєв, Шпорн, Присяжнюк, Пшеничнюк, Штогрін (капітан), перегляд. На 60 хвилині на заміну вийшли воротар Вічний та гравці команди U-19. Тренер - Олександр Бабич.