Попередження: Крушинський (23), Тейлор (45+2), Танковський (89) - Жичиков (32), Арі Моура (35), А.Ткачук (54).

«Полісся»: Бойко, Шабанов, Чоботенко, Морозко (Смоляков, 24), Тейлор, Крушинський (Мустафаєв, 46), Танковський, Кушніренко (Грицук, 63), Макуана, Козак, Аріелсон (Шастал, 46).

Запасні: Гітченко, Огіря, Мозес, Янаков, Кравченко, Шаповал, Поспєлов, Кудрик.

«Металіст 1925»: Мозіль, Жичиков (Капінус, 46), Курило, Є. Ткачук, Безуглий, Вачіберадзе (Габелок, 45+6), Арі Моура (Дмитренко, 63), А. Ткачук (Бичек, 77), Мартинюк, Юсов, Борячук (Сидоров, 63).

Запасні: Сидоренко, Потімков, Коваленко, Червак, Русин, Ременюк, Чирук.

11 листопада о 18:19 Олександр Брусенцов

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

11 листопада о 18:17 Олександр Брусенцов
90' +3

Габелок навісив з кутового, Бичек намагався пробити по воротах, але влучив у гравця Полісся.

90' +2

Юсов прострілив на ближню стійку воріт, м'яч пішов на кутовий.

11 листопада о 18:16 Олександр Брусенцов
90' +1

Габелок навісив до штрафного майданчика, А.Ткачук пробив головою, Бойко впіймав м'яч.

11 листопада о 18:15 Олександр Брусенцов

Компенсовано три хвилини

90'

Грицук завдав сильного удару з меж штрафного майданчика, Є.Ткачук заблокував.

11 листопада о 18:14 Олександр Брусенцов
89'

Танковський отримав жовту картку за небезпечний підкат.

11 листопада о 18:08 Олександр Брусенцов
83'

ГООООООООООООЛ!

Грицук реалізував пенальті! Пробив у ліву від себе дев'ятку.

11 листопада о 18:07 Олександр Брусенцов
82'

ПЕНАЛЬТІ!

Ткачук та Шастал боролися у штрафному майданику вже біля лицьової лінії. Арбітр зафіксував фол з боку Ткачука. ВАР підтвердив рішення арбітра.

11 листопада о 18:05 Олександр Брусенцов
80'

Козак завдав удару з-за меж штрафного майданчика. Мозіль спокійно забрав м'яч до рук.

11 листопада о 18:02 Олександр Брусенцов
77'

Бичек вийшов на поле замість А.Ткачука.

11 листопада о 18:01 Олександр Брусенцов
76'

Два кутових поспіль виконали господарі. Обидва - невдало.

11 листопада о 17:58 Олександр Брусенцов
74'

Козак виконав штрафний удар. М'яч полетів значно вище воріт.

73'

Шастала збили поблизу штрафного майданчика. Майже по центру.

11 листопада о 17:57 Олександр Брусенцов
71'

Макуана з лівого кута штрафного майданчика завдав сильного удару - Мозіль кулаками відбив м'яч.

11 листопада о 17:51 Олександр Брусенцов
66'

Юсов завдав удару з-за меж штрафного майданчика, Бойко забрав м'яч до рук.

65'

Козак у штрафному майданчику обіграв кількох суперників, але його удар заблокували.

11 листопада о 17:50 Олександр Брусенцов
64'

Шастал після навісу від Макуана головою зрізав м'яч у ворота Мозіля!

11 листопада о 17:49 Олександр Брусенцов
63'

Грицук замінив Кушніренка у складі Полісся.

11 листопада о 17:47 Олександр Брусенцов
63'

Подвійна заміна у складі Металіста 1925. Сидоров вийшов на поле замість Борячука, Дмитренко - замість Арі Моура.

11 листопада о 17:45 Олександр Брусенцов
60'

Шастал навісив з лицьової лінії, Мозіль забрав м'яч до рук.

11 листопада о 17:44 Олександр Брусенцов
59'

Мартинюк після подачі з правого флангу намагався пробити з меж штрафного майданчика. Йому завалив Кушніренко.

11 листопада о 17:43 Олександр Брусенцов
58'

Шастал намагався пробити з лінії штрафного майданчика, захисник заблокував.

11 листопада о 17:41 Олександр Брусенцов

Команди продожують діяти жорстко. Чимало фолів і ігрових зіткнень.

11 листопада о 17:40 Олександр Брусенцов
55'

Козак зі штрафного удару навісив у штрафний майданчик, Кушніренко пробив головою. У нього зафіксували офсайд.

11 листопада о 17:39 Олександр Брусенцов
54'

А.Ткачук грубо зіграв проти Макуана.

54'

ПОПЕРЕЧИНА!

Козак зі штрафного удару влучив в поперечину!

11 листопада о 17:38 Олександр Брусенцов
53'

Танковський пробив по воротах з-за меж штрафного майданчика - невлучно. Зафіксовано порушення правил проти Танковського. Штрафний на відстані близько 20 метрів від воріт.

11 листопада о 17:37 Олександр Брусенцов
52'

Арі з кутового закрутив м'яч у воротарський майданчик, Бойко вибив м'яч кулаками.

11 листопада о 17:32 Олександр Брусенцов
47'

Кушніренко у підкаті відібрав м'яч у Борячука, який вже готувався завдати удару з близької відстані.

11 листопада о 17:31 Олександр Брусенцов
46'

Заміни у складі Полісся. Шастал вийшов на поле замість Аріелсона, Мустафаєв - замість Крушинського.

11 листопада о 17:30 Олександр Брусенцов
46'

У Металіста 1925 з'явився на полі Капінус. Він замінив Жичикова.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

11 листопада о 17:11 Олександр Брусенцов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45' +6

Габелок вийшов на поле замість Вачіберадзе.

11 листопада о 17:08 Олександр Брусенцов
45' +3

Вачіберадзе отримав травму. Залишає поле, тримаючись за ребра.

11 листопада о 17:07 Олександр Брусенцов
45' +2

Вачіберадзе у центрі поля отримав по ногах та в корпус від Тейлора. Жовта картка гравцю Полісся.

11 листопада о 17:06 Олександр Брусенцов

Компенсовано 5 хвилин

11 листопада о 17:04 Олександр Брусенцов
44'

Козак завдав удару здалеку, Мозіль забрав м'яч до рук.

11 листопада о 17:02 Олександр Брусенцов
42'

Тейлор від лицьової лінії віддав під удар Козаку, той пробив, але захисник заблокував.

11 листопада о 16:58 Олександр Брусенцов
38'

Макуана повернувся на поле. Намагався виконати простріл вздовж воріт, А.Ткачук у підкаті заблокував.

11 листопада о 16:56 Олександр Брусенцов
36'

Макуана лежить на газоні. Легіонер хвилину побігав, але потім зупинився. Лікарі вийшли на поле, щоб надати допомогу.

11 листопада о 16:54 Олександр Брусенцов
35'

Арі Моура наступив ззаду на ногу Макуана.

33'

Козак зі штрафного удару зробив сильний навіс, гравець Полісся завдав удару головою, м'яч пролетів повз ворота.

11 листопада о 16:51 Олександр Брусенцов
32'

Жичиков отримав попередження за затримку суперника в центрі поля.

11 листопада о 16:49 Олександр Брусенцов
30'

Козак навісив у штрафний майданчика, Мозіль у боротьбі з Кушніренко з першою спроби не зафіксував м'яч, але потім забрав його до рук.

11 листопада о 16:48 Олександр Брусенцов
29'

Тейлор прострілив вздовж воріт, Жичиков вибив м'яч.

11 листопада о 16:47 Олександр Брусенцов
27'

Макуана отримав м'яч від Смолякова, завдав удару з лівого краю штрафного майданчика - м'яч пролетів повз дальній кут воріт.

11 листопада о 16:44 Олександр Брусенцов
24'

Смоляков вийшов на поле замість Морозка, який невдало приземлився на руку.

11 листопада о 16:43 Олександр Брусенцов
23'

Крушинський на фланзі збив Арі, який втікав від нього.

11 листопада о 16:40 Олександр Брусенцов
20'

Отримав пошкодження Морозко. Лікарі вийшли на поле.

11 листопада о 16:34 Олександр Брусенцов
14'

ГООООООООООООООООООЛ!

Господарі помилися. Автором голу став Юсов.

Шабанов віддав незручний пас на Бойка, той, перебуваючи на лінії воріт, намагався його вибити, але зробив це невдало. М'яч опинився у гравців Металіста 1925, Юсов завдав удару в дальній кут, Бойко у падінні дотягнувся до м'яча, але він все одно залетів у ворота.

11 листопада о 16:32 Олександр Брусенцов
12'

Дальній удар у виконанні Козака - повз ворота.

11 листопада о 16:31 Олександр Брусенцов
12'

Козак навісив з кутового, Шабанов пробив головою - Мозіль забрав м'яч до рук.

11 листопада о 16:30 Олександр Брусенцов
10'

Аріелсон увійшов до штрафного майданчика, обіграв Курила та завдав удару - Мозіль упіймав м'яч.

11 листопада о 16:27 Олександр Брусенцов
7'

Небезпечно!

Макуана отримав м'яч у штрафному майданчика гостей та завдав удару - Мозіль у падінні забрав м'яч до рук.

11 листопада о 16:26 Олександр Брусенцов
6'

МОМЕНТ!

Харків'яни провели швидку атаку. Вачіберадзе після пасу Борячука пробив з у дальній кут - м'яч влучив у стійку воріт!

11 листопада о 16:22 Олександр Брусенцов
3'

Команди на перших хвилинах гри діють на високих швидкостях.

10 листопада о 21:42 Олександр Брусенцов

Житомирське «Полісся» та харківський «Металіст 1925» зустрінуться у суботу, 11 листопада, у матчі 14-го туру чемпіонату України з футболу. Місце проведення - стадіон «Центральний» у Житомирі. Початок поєдинку заплановано на 15.00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У попередньому турі житомирська команда мала змогу вийти на перше місце у Прем'єр-лізі. Проте граючи у себе вдома, не змогла перемогти «Кривбас». В УПЛ підопічні Юрія Калитвинцева не програють із 8-го туру. На цей час «Полісся», набравши 26 очок у 13 матчах, посідає 3 місце у турнірній таблиці.

«Металіст 1925» у минулому турі нарешті перервав безвиграшну серію, яка складалася з шести матчів (з урахуванням кубкового поєдинку). Команда перемогла одеський «Чорноморець», якому довелося з кінця першого тайму грати у меншості. «1925-ті» набрали 15 очок у 12 матчах. Це дозволяє їм посідати 9 місце в УПЛ.

В Українській Прем'єр-лізі команди ще не зустрічалися. А ось у першій лізі суперники грали двічі один з одним у сезоні 2020-2021 років. Обидва матчі завершилися внічию 0:0.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Полісся» - «Металіст 1925».