Не вдається гравцям Спартака створити моменти.

Компенсовано 7 хвилин

23 серпня о 21:24 Олександр Снітко
89'

ЩЕ ОДНЕ ВИЛУЧЕННЯ!

Когут пішов у підкат проти гравця Спартака. Вибив м'яч, але зачепив ногу суперника. Друга жовта картка та вилучення.

23 серпня о 21:22 Олександр Снітко
87'

Горін замінив Піхальонка у складі Дніпра-1.

23 серпня о 21:21 Олександр Снітко

Спартак тримає м'яч на половині поля Дніпра-1. Без загострення.

23 серпня о 21:17 Олександр Снітко
82'

Подвійна заміна у складі Спартака. Баінович вийшов замість Жельковича, Азанго - замість Міковича.

23 серпня о 21:16 Олександр Снітко
80'

Гуцуляк збив Міковича на фланзі. Сам же Мікович закрутив м'яч у штрафний майданчик - Кінарейкін кулаками вибив м'яч.

23 серпня о 21:14 Олександр Снітко
78'

ПОПЕРЕЧИНА!

Даніель прийняв м'яч на лівому куті штрафного майданчика, трохи змістився до центру та пробив - м'яч влучив у поперечину!

23 серпня о 21:12 Олександр Снітко

За ударами по воротах рахунок 15:2 на користь Спартака.

23 серпня о 21:11 Олександр Снітко
77'

Офорі пробив з-за меж штрафного майданчика - вище воріт.

23 серпня о 21:09 Олександр Снітко
74'

Когут у підкаті намагався перехопити м'яч на чужій половині поля, але вдарив по ногах гравця Спартака.

23 серпня о 21:06 Олександр Снітко
72'

Філіппов замінив Лєднєва у складі Дніпра-1

23 серпня о 21:04 Олександр Снітко
69'

Небезпечно!

Спартак провів контратаку. Офорі знову отримав м'яч на правому боці штрафного майданчика. Ганець пробив - Кравець заблокував. Кутовий.

23 серпня о 21:02 Олександр Снітко
67'

ГООООООООООООЛ!

Піхальонок зрівнює рахунок!!! Воротар впав в один бік, Олександр пробив в інший.

23 серпня о 21:01 Олександр Снітко
66'

ПЕНАЛЬТІ!

Дніпряни провели контратаку. Гуцуляк у підкаті боровся з суперником у штрафному майданчику, ніхто не зміг вибити м1яч. Гуцуляк встав, заволодів м'яч, гравець Спартака вдарив його по ногах.

23 серпня о 20:56 Олександр Снітко
62'

Офорі в штрафному майданчику віддав на Осені. На щастя, легіонер Спартака не зміг обробити м'яч.

23 серпня о 20:54 Олександр Снітко
59'

Заміни у складі Дніпра: Когут замість Рубчинського, Каплієнко замість Горбунова.

23 серпня о 20:53 Олександр Снітко
59'

Осені збив Леднєва в центрі поля та зірвав контратаку.

23 серпня о 20:51 Олександр Снітко
55'

ГОЛ

Офорі отримав м'яч поблизу лівого кута штрафного майданчика, завдав потужного удару. М'яч зачепив ногу гравця Дніпра та змінив траекторію. М'яч вдарив об поперечину та залетів у ворота.

23 серпня о 20:48 Олександр Снітко
53'

Офорі у боротьбі впав в штрафному майданчику Дінпра-1. Жовта картка за симуляцію.

23 серпня о 20:45 Олександр Снітко
51'

Кінарейкін не дуже вдало вибив м'яч кулаками після навісу з кутового. Міковіч завдав удару з-за меж штрафного майданчика - повз ворота.

23 серпня о 20:44 Олександр Снітко
48'

Небезпечно!

Рістовські отримав м'яч у штрафному майданчику та двічі завдавав ударів. Перший заблокував Сваток, після другого Кінарейкін забрав м'яч до рук.

23 серпня о 20:41 Олександр Снітко
46'

Потрійна заміна сталася у складі Спартака. Замість Прохазки вийшов Штефанек, замість Букати - Осені, замість Джурічіна - Рістовські.

23 серпня о 20:40 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

23 серпня о 20:23 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45' +8

Рубчинський затримав руками Офорі, який мчав в контратаку.

23 серпня о 20:22 Олександр Снітко
45' +7

Також отримав попередження Сваток. За емоції.

45' +7

Кінарейкін після навісу вибив м'яч кулаками. Буката врізався в нього! Попередження.

23 серпня о 20:20 Олександр Снітко
45' +4

МОМЕНТ!

Коштрна знову далеко вкинув м1яч с ауту. Сваток промахнувся, м'яч опинився у Джурічіна. Кінарейкін відбив два удари впритул!

23 серпня о 20:16 Олександр Снітко

Компенсовано шість хвилин

23 серпня о 20:14 Олександр Снітко
43'

Коштрна закинув м'яч на кут воротарського майданчика. Мірошніченко вибив м'яч, але його підібрав Міковіч. Захисник Спартака пробив з-за меж штрафного майданчика, удар вийшов несильним, Кінарейкін спокійно забрав м'яч до рук.

23 серпня о 20:11 Олександр Снітко
41'

Непогану комбінацію розіграли дніпряни на лівому фланзі. В завершальній стадії, на жаль, втратили м'яч на підступах до штрафного майданчика.

23 серпня о 20:09 Олександр Снітко
39'

Даніель пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч пролетів далеко від дальньої стійки.

23 серпня о 20:07 Олександр Снітко
37'

Контратака Дніпра-1 завершилася втратою м'яча та фолом в нападі.

23 серпня о 20:04 Олександр Снітко
33'

Кінарейкін врятував!

Прохазка після прострілу з лівого флагу пробив низом з близької відстані. Кінарейкін в падінні дістав м'яч рукою.

23 серпня о 20:02 Олександр Снітко
32'

Дніпряни бігли в контратаку, Рубчинський віддав неточну передачу в центр на Піхальонка.

23 серпня о 20:00 Олександр Снітко
30'

Спартак довго тримав м'яч. Після навісу з лівого флангу Прохазка опинився в офсайді.

23 серпня о 19:58 Олександр Снітко
27'

Бабенко після прострілу з лівого флангу вибив м'яч прямо на гравця Спартака, той завдав удару - Кінарейкін спокійно забрав м'яч до рук.

23 серпня о 19:56 Олександр Снітко
25'

Після навісу зі штрафного Рубчинський скинув м'яч на Гуцуляка. Той помітив, що голкіпер трохи вийшов з воріт і намагався ударом головою перекинути його - над поперечиною пролетів м'яч. До воріт було приблизно 15 метрів.

23 серпня о 19:55 Олександр Снітко
24'

Леднєва збили в центрі поля.

23 серпня о 19:54 Олександр Снітко
23'

Гравці Дніпра-1 знову перейшли на половину поля господарів. Поки що навіть вступають у відбір там.

23 серпня о 19:52 Олександр Снітко
21'

Невдало зіграли футболісти Дніпра-1 після вкидання з ауту. Втрата м'яча.

23 серпня о 19:51 Олександр Снітко

Дніпряни вже кілька хвилин перебувають на половині поля Спартака.

20'

Після навісу з кутового гравець Спартака вибив м'яч.

23 серпня о 19:50 Олександр Снітко
20'

Піхальонок пробив по воротах - м'яч зачепив гравця Спартака та пішов на кутовий.

19'

Ще один кутовий виконав Прохазка. Знову Кінарейкін зіграв на виході та кулаками вибив м'яч на дальньому куті воротарського майданчика.

23 серпня о 19:48 Олександр Снітко
17'

Після розіграшу кутового гравець Спартака побив в бік воріт метрів з 14-ти - Кінарейкін надійно зіграв на виході.

23 серпня о 19:47 Олександр Снітко
16'

Спартак контролював м'яч на своїй половині поля. Дальньою передачею намагалися загострити гру, але м'яч пішов в аут.

23 серпня о 19:45 Олександр Снітко

На цей момент ВАР не відреагував.

23 серпня о 19:44 Олександр Снітко
13'

Коштрна навісив у штрафний майданчик, Даніель прийняв м'яч, підбив його вверх та пробив - ногою влучив в шию захиснику Дніпра-1.

23 серпня о 19:40 Олександр Снітко
9'

Небезпечно!

Прохазка виконав штрафний удар - м'яч пролетів над поперечиною!

23 серпня о 19:39 Олександр Снітко
9'

ВИЛУЧЕННЯ!

Арбітр розцінив епізод як фол останньої надії. Сарапій сьогодні вже награвся.

23 серпня о 19:38 Олександр Снітко
7'

Головний арбітр пішов до телевізора

23 серпня о 19:37 Олександр Снітко
6'

ВАР передивляється момент. Може бути вилучення...

23 серпня о 19:36 Олександр Снітко
5'

Помилка в обороні. Сарапій біля штрафного майданчика програв боротьбу Джурічіну, захисник Дніпра-1 затримав його за футболку.

23 серпня о 19:35 Олександр Снітко
4'

Дніпро-1 контролював м'яч на своїй половині поля, Сваток зробив довгу передачу вперед, захисник Спартака був першим на м'яі.

23 серпня о 19:33 Олександр Снітко
2'

Коштрна з ауту закинув м'яч ледь не на 11-метрову позначку, гравець Дніпра-1 вибив м'яч зі штрафного майданчика.

22 серпня о 21:15 Олександр Снітко

«Дніпро-1» у середу, 23 серпня, зіграє у матчі плей-офф кваліфікації Ліги конференцій. Суперник - «Спартак» (Трнава, Словаччина). Зустріч відбудеться на стадіоні Антона Малатинського у Трнаві. Початок заплановано на 19:30 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Спартак» - бронзовий призер минулого чемпіонату Словаччини. На старті нового сезону команда набрала чотири очки у трьох матчах: поразка 1:2 від «Тренчина», нічия 1:1 зі «Злате Моравце-Врабле» та перемога 2:0 над «Підбрезовою». На шляху до раунду плей-офф «Спартак» спочатку впорався з латвійською «Аудою» (1:1, 4:1), а потім досить несподівано обіграв «Лех» з Познані - 1:2, 3:1.

Поневіряння «Дніпра-1» у єврокубковій кампанії цього сезону добре відомі українським шанувальникам футболу. Спочатку виліт із кваліфікації Ліги чемпіонів від грецького «Панатінаїкоса», потім безславний виступ у кваліфікації Ліги Європи - поразка від чеської «Славії». У національному чемпіонаті дніпровський клуб теж не вражає: перемога 2:1 над «Поліссям», нічия 1:1 з «Минаєм» і поразка 1:2 від «Оболоні». «Дніпро-1» до матчу зі «Спартаком» підходить без головного тренера. На місце Олександра Кучера, який добровільно склав із себе повноваження, поки що нікого не призначили.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Спартак» Трнава - «Дніпро-1».