Володимир Танчик став автором першого голу джокерів дніпрян у єврокубках

Дніпро-1 відкрив гольовий рахунок українських клубів у єврокубковому сезоні лише на 90-й хвилині

«Дніпро-1» відкрив гольовий рахунок українських клубів у єврокубковому сезоні-2023/24 лише на 90-й хвилині матчу з «Панатинаїкосом» (1:3). За роки незалежності більш тривалі стартові серії без забитих м'ячів наші команди мали лише тричі.

Перший автограф українців у воротах суперників поставив Володимир Танчик, який вийшов на заміну. Одночасно він став і автором першого голу джокерів дніпрян у єврокубувх. До речі, у Лізі чемпіонів раніше забивали «резервісти» лише двох наших клубів - «Динамо» та «Шахтаря».

Юрій ЛЯХОВЕЦЬКИЙ

Найпізніші прем'єрні голи українських клубів у єврокубкових сезонах (починаючи з сезону-1992/93)

Шарлеруа (г)

250'

Шериф (д)

150'

АІК (д)

94'

Панатінаїкос (д)

90'

Шелбурн (д)

84'

Ліллестрем (г)

58'

Бананц (д)

53'

АЗ (д)

50'

Рейк'явік (г)

46'

Дачія (д)

46'

2:0

* від початку першого матчу.

ЛЧ - Ліга чемпіонів; КК - Кубок кубків; КУ - Кубок УЄФА; ЛЄ - Ліга Європи; ЛК - Ліга конференцій; Р1 - перший раунд; ПР - попередній раунд; КР2 - другий кваліфікаційний раунд; КР3 - третій кваліфікаційний раунд.

Сергій Циба Sport.ua
По темі:

Бокс | 19 травня 2024, 16:25 2

Олександр став абсолютним чемпіоном світу після перемоги над Тайсоном в Ер-Ріяді