Медальний залік ОІ. Як виграти медаль, якщо стріляєш по чужій мішені?

Україна займає 60-те місце, маючи 1 срібну і 5 бронзових медалей

Завершилися змагання 10-го дня Олімпійських ігор 2020 в Токіо. Розіграно 199 комплектів медалей з 339. На цей момент 80 країн завоювали хоча б одну нагороду.

У скарбничці у українських олімпійців 1 срібна і 5 бронзових медалей. 2 серпня поліпшити показники не вдалося. Ленур Теміров у греко-римській боротьбі програв сутичку за 3-тє місце. У жіночій боротьбі Алла Черкасова поступилася в півфіналі та 3 серпня спробує здобути бронзову медаль.

А фіаско дня відбулося в кульовій стрільбі. Українець Сергій Куліш пробився до фіналу у стрільбі з гвинтівки (50 м з трьох положень), але там вистрілив по чужій мішені та посів останнє 8-ме місце.

Україна в медальному заліку знаходиться на 60-й позиції. Якщо враховувати тільки загальна кількість медалей, то ділить 21-шу позицію.

Нагадаємо, Олександр Хижняк вийшов у півфінал, який пройде 5 серпня, і вже гарантував собі медаль у боксі. Також великі надії покладаються на Ярославу Магучіх (стрибки у висоту) і Жана Беленюка (боротьба).

У загальному заліку ОІ попереду Китай, США і Японія. До п'ятірки найкращих також входять Австралія та ОКР.