Сітка плей-оф Євро-2020. Підсумки ігрового дня: Іспанія зіграє з Швейцарією

На збірну України чекає поєдинок 1/8 фіналу проти Швеції 29 червня у Глазго

На Євро-2020 зіграно шість матчів стадії 1/8 фіналу. Неймовірними за сюжетом стали дві гри, що відбулися 28 червня.

Хорватія у кінцівці другого тайму відіграла два м'ячі в Іспанії, але поступилася у додатковий час (3:5). А от Швейцарія піднесла сенсацію, ліквідувавши таке ж відставання у два м'ячі і вигравши потім серію пенальті (3:3, пен. 5:4).

29 червня будуть проведені два заключних чвертьфінальні матчі: Швеція - Україна (у Глазго) і Англія - ​​Німеччина (у Лондоні).

Уже відомі три пари 1/4 фіналу. 2 липня Бельгія буде грати проти Італії в німецькому місті Мюнхен, а Швейцарія та Іспанія проведуть поєдинок у Санкт-Петербурзі. 3 липня Чехія зустрінеться з Данією в Баку.

Півфінали будуть зіграні 6 і 7 липня в Лондоні, а вирішальний матч турніру відбудеться там же 11 липня.