ГЕЛЬЗІН: «Лайка була зайвою, але смисл від цього не змінюється»

Президент «Олімпіка» прокоментував свої висловлювання після матчу з «Шахтарем» (0:1)

За інформацією Профутбол Didgital, президент «Олімпіка» Владислав Гельзін заходив в суддівську в перерві матчу «Олімпік» - «Шахтар». Таким чином, Гельзіна чекає покарання не тільки за образи в прямому ефірі, а й за епізод в перерві матчу.

«Рішення арбітра було на користь результату «Шахтаря» - скасований чистий гол. Снурніцина штовхав Трубін - це пенальті. Але якщо продовжувати епізод, то там не було ніякого офсайду і близько. Нкенг забив чистий гол. Як мені ще це можна коментувати?

Лучі вважає рішення правильним? Звичайно, він буде так вважати. Він захищає своїх підопічних. Що він ще скаже?

Чи немає жалю з приводу того, в якій формі висловився? Емоції, звичайно, це - емоції. Лаятися було зайвим. Але сенс від цього не змінюється.

Дискваліфікація? Поживемо - побачимо», - сказав Гельзін в інтерв'ю Профутбол Didgital.