Мессі проти Левандовськи! Стали відомі всі пари 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

«Барселона» і «Баварія» зіграють 14 серпня у португальському Лісабоні

Визначилася остання пара наступного раунду Ліги чемпіонів. В 1/4 фіналу зіграють «Барселона» і «Баварія».

Цей чвертьфінальний матч відбудеться 14 серпня в Лісабоні на стадіоні «Да Луш». Очікується велике протистояння зіркових форвардів - Ліонеля Мессі і Роберта Левандовськи.

На стадії 1/8 фіналу «Баварія» двічі нокаутувала «Челсі» (3:0 і 4:1), причому Роберт Левандовськи забив 3 голи і віддав 4 гольові передачі, взявши участь у всіх 7 м'ячах у ворота лондонського клубу.

«Барселона» після виїзної нічиєї з «Наполі» (1:1) здобула комфортну перемогу вдома (3:1), причому Ліонель Мессі продемонстрував неймовірний дриблінг і забив фантастичний гол неаполітанцям.

На всіх стадіях далі команди гратимуть по одному матчу. Чвертьфінали, півфінали та фінал відбудуться на двох стадіонах, «Бенфіки» і «Спортинга» в португальському Лісабоні.