Денис Берінчик проти Василя Ломаченка. Реально?
Лев Кравців ділиться думками про можливість проведення поєдинку, який обговорюється вже давно
- 21 березня 2020, 08:06
- |
- 22 березня 2020, 13:33
- 13487
- 13
Денис Берінчик вже добрих кілька років говорить про можливу зустріч із Василем Ломаченком. Десь із моменту завоювання його другорядного поясу, який дав йому можливість закріпитися в топ-10 рейтингу WBO. Багато хто сміється з його заяв, але давайте подивимося серйозно. Наскільки можливо, що два українських легковаговики зійдуться в рингу в поєдинку за один, а то й за всі пояси категорії?
Чому теоретично можливий це бій?
На поточний момент Денис Берінчик займає п'ятий рядок рейтингу WBO. У теорії, коли чемпіон шукає собі кандидатів для добровільного захисту, він може вибирати не тільки грошові варіанти, але і ось такі - з верхівки рейтингу. Денис легко міг би потрапити до сфери інтересів Василя, якби не кілька моментів:
- Він боксує тільки в Україні.
- Чемпіон зараз Ломаченко, а у нього інші плани.
Тобто позиції Берінчика досить міцні для того, щоб про чемпіонський поєдинок можна було говорити. П'яте місце в рейтингу, де третя сходинка (Райан Гарсія) битиметься з восьмим (Хорхе Лінарес) рядком, а четверта сходинка - Роман Андрєєв - не виїжджає з Росії, є дуже хорошою позицією. Але той же Лі Селбі, який зараз перший, явно більш грошовий варіант, ніж Берінчик.
k2ukraine.com. Денис Берінчик
Звичайно, важливе і бажання чемпіона. Абсолютно незрозуміло, навіщо Ломаченку зараз зустрічатися з Берінчиком. Нічого для імені це не дасть. Нічого для заробітку - теж. Поєдинок на кшталт того, що був із Кроллою, але тоді це був обов'язковий захист, без якого можна було позбутися одного з поясів, а так вийшло і в Великобританії виступити, і заробити, і швидко перемогти. Тут же нічого цього немає і близько.
Чому цей бій не відбудеться?
Денис йде своїм шляхом. Шляхом боксера, на якого його ж промоутер звертає увагу через раз. У нього є Усик, про якого варто дбати, тому що це бренд і марка. І є Берінчик, якого і втрачати не хочеться, і вкладатися в нього бажання немає.
Олександр Красюк все ще говорить про те, що Денису потрібно зібрати повний зал в Україні, все ще організовує йому поєдинки в Броварах, і українець все ще б'ється з невідомими, хоч і дуже міцними, суперниками. Берінчик не молодіє, але стоїть на місці, а другорядний титул і п'яте місце в рейтингу може так і залишитися головним досягненням в профі.
Денис - не найвишуканіший боксер. У нього багато вад у техніці, які він вже навряд чи виправить, але при цьому не менше мінусів і в організації його кар'єри. Говорити про поєдинок із Ломаченком самому Берінчику та його промоутеру - це одне, а зробити хоч щось, щоб дістатися до нього - зовсім інше. Складно уявити умови, за яких Василь вирішить зустрітися з Берінчиком.
Чи принесе бій з Денисом гроші? Виходи Берінчика - це цікаво, але, купуючи трансляції, люди платять за шоу. Публіка біля телевізора так собі платить навіть за Ломаченка, враховуючи, що номером один в pay-per-view він був лише раз. Чи заплатять вони за трансляцію поєдинку Дениса і Василя? Звичайно, ні. Прізвище Берінчика просто невідоме платоспроможній аудиторії Європи та Америки.
112 Agency. Василь Ломаченко
Така ж ситуація і з квитками. Де битися? У США прийде діаспора, але це все одно не буде повний зал. А повний зал на Берінчика не збереться, нехай в іншому кутку і буде Ломаченко. В Україні просто неможливо поставити адекватний цінник на квитки. Наші люди не готові віддати стільки ж, скільки американці або англійці, а збирати шоу в стилі російських вечорів боксу, де п'ятдесят відсотків глядачів - запрошені гості - це кошмар і не той рівень.
Чи принесе бій з Берінчиком популярність або спадщину? На даний момент - точно ні. Фанати запам'ятовують поєдинки проти гучних імен. Бій двох українців, нехай і один з них - супертоп - це подія нашого локального масштабу. Для спадщини це теж нічого не означає. Денис не досяг нічого великого в профі, щоб дійсно чекати на його поєдинок проти Василя.
Звідки не подивися, знайти відповідь на питання: «Чому з Берінчиком, а не з Джервонтою / ким-небудь ще», неможливо.
Тобто, ми точно ніколи таке не побачимо?
Скоріше за все ні. Але варіанти все ж є:
Припустимо, Денис і його промоутер включаться, і він почне битися з кимось, хто має більш відомі прізвища, ніж останні суперники. А далі й на бійців з топ-10 переключаться. Уявімо, що це сталося і Берінчик став перемагати топів. Кемпбелла, Райана Гарсію, Лінареса, Коммі, Джервонту, правильне ім'я вписати. Ось тут загальний інтерес фанатів зросте, як і інтерес самого Ломаченка. Крутий суперник, великі перемоги, ім'я на слуху. Можна битися.
Разом із такими перемогами прийде і статус обов'язкового претендента на бій. Чемпіонський поєдинок готовий.
Уявімо, що Ломаченко вирішив зробити перерву. Навіщо? Незрозуміло, з огляду на його графік, але ми ж припускаємо. Наприклад, травма суперника і терміново потрібна заміна, на яку може вийти людина, давно на це готова. Звичайно, скоріше Арум смикне австралійця Джорджа Камбососа-молодшого, у якого відмінний рекорд і більш вагоме ім'я в США.
Але припустимо, що Камбосос відмовився або не може. І тут вривається Берінчик. Ще більше аудиторії з України і шанс, в якому Денис точно викладеться і точно покаже шоу при виході. У рингу - як дасть суперник.
На цьому варіанти закінчуються. Всі інші занадто ілюзорні.
facebook.com/K2Ukraine
Поєдинок Ломаченко - Берінчик - цікава ідея. Українці на високому рівні вкрай рідко сходилися в рингу. Колишні олімпійці, члени однієї команди, золотий і срібний призер однієї й тієї ж Олімпіади, давні друзі і таке інше. Звучить цікаво, але нереально. У Василя занадто великі плани, а Денис занадто багато буксує на місці. Часто не зі своєї вини.
Хотілося б побачити такий бій? Якщо говорити про підхід з боку медіа, історій і розкрутки - так. У спортивному плані зараз - ні. Денис просто не потягне, і ніхто нічого хорошого з цього не отримає. Залишається сподіватися лише на швидке фінальне перед пенсією зростання Берінчика, як боксера.