Стрибки з жердиною. Онуфрієв не зумів відібратися до фіналу ЧС-2025

Український спортсмен підкорив планку 5,55 м, а ось висоту 5,70 м узяти не зумів

Український стрибун із жердиною Олександр Онуфрієв завершив виступи на чемпіонаті світу-2025 у Токіо, показавши 5-й результат серед найкращих у своїй кар'єрі.

У кваліфікації Онуфрієв успішно взяв висоти 5,40 м та 5,55 м, причому обидві - з першої спроби. Наступну планку 5,70 м, яка є його особистим рекордом, українцеві підкорити не вдалося, і він посів восьме місце у своїй групі, не пройшовши у фінал.

Для Онуфрієва результат 5,55 м став повторенням третього найкращого показника сезону-2025. Особистий рекорд (5,70 м) він встановив у січні 2025 року на командному чемпіонаті Європи. Крім того, у цьому сезоні Онуфрієв долав планку 5,60 м на командному чемпіонаті України та 5,55 м на чемпіонаті Балканських країн.

До фіналу потрапили топ-12 стрибунів із жердиною. Для проходу вистачило результату 5,75 м, який подолали 12 атлетів, серед них світовий рекордсмен Арман Дюплантіс із Швеції та бронзовий призер Олімпійських ігор Еммануїл Караліс із Греції.

Микола Степанов Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Інші види | 05 грудня 2025, 07:00 0

Магучіх звернулася з важливим меседжем