Талант Арсенала незадоволений грою своєї команди у матчі АПЛ

Букайо Сака висловився про нічию в поєдинку з «Ліверпулем»

Вінгер лондонського «Арсенала» Букайо Сака прокоментував домашню нічию в матчі АПЛ проти «Ліверпуля» (2:2).

«Ми розчаровані. Я відчуваю, що ми не показали себе з кращого боку протягом 90 хвилин, і це коштувало нам перемоги наприкінці. Хоча вважаємо, що мали перемогти.

Звісно, ​​є й позитивні моменти. «Ліверпуль» - топова команда, їм дякую за гру. Але загальне відчуття таке, що у другому таймі ми були не кращою версією самих себе. У них було більше імпульсу, вони виграли більше єдиноборств, більше володіли м'ячем, зрозуміло, що нам доводилося захищатися.

Як я почуваюся після травми? Я ненавиджу пропускати ігри, тому я був радий повернутися. Я думав про цю гру, і я почував себе добре на футбольному полі. А також я був радий забити такий ранній гол», - сказав Сака.

Андрій Вітренко Джерело: ФК Арсенал Лондон