Битва грандів. Ман Сіті врятував гру проти Арсеналу на 90+8 хвилині

Джон Стоунз у компенсований час приніс нічию містянам

22 вересня о 18:30 відбувся матч 5-го туру Англійської Прем'єр-ліги між командами Манчестер Сіті та Арсенал.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

Український захисник канонірів Олександр Зінченко не брав участі у грі через травму.

Норвезький форвард Ерлінг Холанд відкрив рахунок для Манчестер Сіті на 9-й хвилині (1:0). Холанд забив 100 голів за 105 матчів у футболці Ман Сіті.

На 22-й хвилині Ріккардо Калафьорі зрівняв рахунок для канонірів (1:1). На 45+1 хвилині Габріел забив гол у роздягальню та вивів канонірів уперед (2:1).

На 90+8 хвилині Джон Стоунз врятував нічию для Ман Сіті (2:2).

❗️ ВІДЕО у Telegram. Голи у матчі Ман Сіті та Арсенала

Лідери АПЛ: Ман Сіті (13 очок), Ліверпуль, Астон Вілла (по 12), Арсенал (11), Челсі, Ньюкасл (по 10).