Шандрук розповів про проблеми Вереса на старті сезону в УПЛ

Наставник «Вереса» – про поразку від «Полісся»

Виконувач обов'язків головного тренера «Вереса» Олег Шандрук поділився емоціями від матчу з «Поліссям» (1:2) у 6-му турі Української Прем'єр-ліги.

«Поразка за яку однозначно не соромно? Насправді нас це не тішить. Поразка - це поразка, гра швидко забувається, хоча сьогодні дійсно виглядали непогано.

Чи є розуміння того, що сталося після перерви? Це наша проблема. У нас поки що немає цілісної гри. Якщо ми будемо виглядати протягом 90 хвилин, як ми виглядали в першому таймі - тоді ми можемо сподіватися і розраховувати на більшу кількість перемог у чемпіонаті.

У нас були з «Лівим Берегом» хороші хвилини до другого пропущеного м'яча. Я б сказав відмінні хвилини. Але гра - це 90 хвилин. У нас із цим проблеми, потрібно працювати над цим, зокрема ментально», - розповів Шандрук.

Як відомо, «Верес» у матчі першим домігся успіху, повівши в рахунку на 6-й хвилині. Однак після перерви гравці «Полісся» відзначилися двічі і здобули вольову перемогу - 2:1.

«Полісся» вийшло в лідери УПЛ, у «Вереса» - 13-та позиція.

Юрій Остроумов Джерело: УПЛ-ТБ