Шокова 15-хвилинка. Рух у Львові розбив Інгулець

Гості отримали п'ять сухих голів

У Львові завершився матч 5-го туру Української Прем'єр-ліги між місцевим Рухом та Інгульцем із Петрового.

До стартового свистка фаворитами зустрічі були львів'яни. Після першого тайму вони свій статус підтверджували, ведучи в рахунку 1:0, завдяки голу Ярослава Карабіна на 14-й хвилині. І розвиток подій на полі до перерви повністю підтверджував наявний результат - суперники були гідні один одного і за багатьма показниками демонстрували паритетну силу.

Однак перші чверть години другого тайму вийшли для футболіста Інгульця шоковими. М'яч одразу 4 рази побував у їхніх воротах, а Рух довів свою фору до розгромної. Голи Іллі Квасниці, дубль Ігоря Краснопіра і влучний удар у виконанні Віталія Холода зробили рахунок 5:0 на користь львів'ян.

Все інше, що відбувалося на полі після 61-ї хвилини поєдинку, було вже просто формальністю.

Перемігши, Рух із 9 очками піднявся на 2-ге місце. У Інгульця 13-та позиція в таблиці УПЛ і 3 пункти в активі.

Українська Прем'єр-ліга. 5-й тур.

«Рух» - «Інгулець» - 5:0

Голи: Карабін (14), Квасниця (47), Краснопір (51, 60), Холод (56)

Попередження: Дідик (35) - Мельничук (18)

«Рух»: Ледвій, Холод, Дідик (Товарницький, 64), Роман, Сич, Підгурський (Слюсар, 77), Федор (Русяк, 77), Притула (Руніч, 64), Квасниця, Карабін (Семотюк, 72), Краснопір.

«Інгулець»: Паламарчук, Мельничук (Мисик, 62), Шершень (Вілівальд, 76), Малиш, Білоцерковець, Лісняк (Могильний, 76), П'ятов, Волохатий, Пушкарьов (Сад, 62), Козак, Резепов (Кисленко, 84).

Футбол | 30 серпня 2024, 02:39 7

Сині поступилися Серветту 1:2 у матчі-відповіді, але все одно вийшли в основний етап єврокубка