У Циганкова гол та асист, Жирона виграла перший матч у сезоні

Українець допоміг команді набрати три очки

Жирона у матчі 3-го туру чемпіонату Іспанії приймала Осасуну. Команда на своєму полі зуміла порадувати вболівальників яскравою перемогою з рахунком 4:0.

У першому таймі результативну передачу зробив Віктор Циганков, який точно навісив на новачка Браяна Хіля. На старті другого тайму українець скористався помилкою суперника і до першого асиста додав перший гол у новому сезоні.

Циганков відіграв 81 хвилину, а Жирона після нічиєї з Бетісом та поразки від Атлетіко зуміла набрати перші три пункти в сезоні.

Чемпіонат Іспанії. 3-й тур

Жирона - Осасуна 4:0
Голи: Хіль, 34, Циганков, 53, Руїс, 56, Стуани, 90

Жирона: Газзаніга, Франcес, Лопес, Блінд, Гутьєррес, Еррера (Ромеу, 64), Мартін, Циганков (Порту, 81), Руїс (Аспрілья, 74), Хіль (ван де Бек, 81), Міовські (Стуані, 64)

Осасуна: Еррера, Круз, Катена, Еррандо, Відаль, Торро, Монкайола (Рубен, 59), Ороз (Ібаньєс, 59), Сарагоса (Беніто, 68), Будимір (Рауль, 58), Гомес

Іван Зінченко Sport.ua
По темі:

Футбол | 29 серпня 2024, 13:55 53

Від України у найпрестижнішому клубному турнірі континенту участь візьме лише «Шахтар»