Стала відома сума призових, яку отримає Ковтун за першу олімпійську медаль

Ілля виборов срібну нагороду у вправах на паралельних брусах

5 серпня у спортивній гімнастиці в останній день змагань на Олімпійських іграх-2024 відбулися фінали на окремих приладах. Український спортсмен Ілля Ковтун виборов срібну нагороду у вправах на паралельних брусах (15.500 бали)!

Для українського спортсмена ця медаль стала першою на Олімпійських іграх. Ковтун на цій Олімпіаді двічі був четвертим, фінішував п'ятим у команді, а тепер завершив змагання з нагородою.

Відповідно до постанови уряду «Про встановлення нагород спортсменам України - чемпіонам, призерам Олімпійських ігор та їхнім тренерам» Ковтун за свою срібну нагороду отримає призові у розмірі 80 тисяч доларів. Винагороди виплачуються у гривнях за офіційним курсом гривні до долара США.

Аналогічну суму також отримає український стрілець Сергій Куліш, що здобув срібну медаль на Олімпійських іграх 2024.