ОІ-24. Перемогами Італії і Польщі розпочався жіночий волейбольний турнір

Обидві збірні досягли успіху з однаковим рахунком 3:1

Слідом за чоловіками, що розпочали боротьбу напередодні, на Олімпіаді у Парижі стартував і жіночий волейбольний турнір. Причому першого ігрового дня на майданчик вийшли всі три призери нещодавньої Ліги націй.

Волейболістки Італії, які трохи більше місяця тому стали переможцями цього щорічного найпрестижнішого комерційного турніру для національних збірних, у групі С зустрічалися з командою Домініканської Республіки. Незважаючи на те, що після двох партій рахунок на табло дорівнював 1:1, не залишало відчуття, що італійки досягнуть підсумкового позитивного результату. Так і сталося. Третій та четвертий сет вони виграли впевненіше 25:21 та 25:18.

У складі переможців відзначимо 25 набраних очок лідера збірної Італії 25-річної діагональної Паоли Егону (на фото №18 в атаці).

А у групі В жереб одразу звів срібного призера Ліги націй збірну Японії та володарів бронзових нагород волейболісток Польщі. Тут стартовий сет залишився за представницями Азії 25:20, але далі партії вигравали лише польські спортсменки - 25:22, 25:23 й 28:26.

У складі європейської збірної 20 очок набрала центральна блокуюча Агнешка Корнелюк.

3:1 (20:25, 25:22, 25:23, 28:26)

Завтра у понеділок 29 липня на жіночому олімпійському волейбольному турнірі відбудуться чотири матчі:

Бокс | 28 липня 2024, 08:54 1

Британці захоплюються людиною, яка перемогла всіх найкращих боксерів їхньої країни