Ветеран збірної Аргентини прокоментував скандал на ОІ-2024

Ніколас Отаменді назвав цю ситуацію ганебною

24 липня відбувся матч 1-го туру олімпійського футбольного турніру у групі В між збірними Аргентини U-23 та Марокко U-23. Гра завершилася з рахунком 1:2 на користь марокканців.

На 90+16-й хвилині Хуан Рамірес, здавалося, зрівняв рахунок, викликавши бурхливе ліквання вболівальників господарів. Проте, через тривалий час після фінального свистка, суддівська бригада, скориставшись системою VAR, виявила положення поза грою і анулювала гол.

Це рішення спровокувало заворушення на трибунах, змусивши команди спішно покинути поле під охороною співробітників безпеки. Таким чином, початковий результат 2:2 було змінено, і зустріч завершилася перемогою гостьової команди з рахунком 2:1.

Гравець олімпійської збірної Аргентини Ніколас Отаменді назвав цю ситуацію ганебною:

«Це історична ганьба. Нічого подібного раніше не траплялося. Марокко не хотіли грати, і ми теж. Ми чекали годину і сорок хвилин, але нам ніхто не пояснював, що відбувається. Це викликає почуття безсилля, адже це ж Ігри».