Що відбувається на Олімпіаді? Аргентина програла, команди дограли 3 хвилини

Дивний старт футбольного турніру на Олімпіаді

Перший день олімпійського футбольного турніру відзначився скандалом. Матч суперників України по групі Аргентини та Марокко завершився з рахунком 2:2, а аргентинці зрівняли рахунок на 90+16 хвилині.

Однак після цього почалися заворушення на трибунах, гравців обох команд почали закидати пляшками, стаканчиками та фаєрами.

У результаті після матчу було вирішено скасувати гол збірної Аргентини через офсайд та дограти три хвилини. Команди о 20:00 вийшли на поле, зіграли три хвилини, відзначились двома фолами та завершили зустріч.

У підсумку збірна Аргентини програла стартовий матч з рахунком 1:2.