Богдан КУШНІРЕНКО: «На цьому етапі перемогти – не найголовніше»

Півзахисник «Полісся» прокоментував перемогу над «Вересом»

Півзахисник житомирського «Полісся» Богдан Кушніренко прокоментував перемогу в товариському матчі проти рівненського «Вереса» (4:1):

«На цьому етапі перемогти - не найголовніше, головне - набрати фізичну форму та зрозуміти принципи гри, яку хоче бачити тренер. Сьогодні було важко, бо погода була спекотною, під час першого тайму трошки розморило на сонці, тому на другий тайм десь важко було виходити. В таких випадках треба переступати через «не можу», бо тільки так можна здобути результат.

Результативність, звичайно, сьогодні в мене була хорошою, але треба забивати в офіційних іграх, тому на ці голи не звертаю увагу. Намагаємося підключати в атаці стандарти: штрафні та кутові. Добре, що все виходить, тому це все не марно. Повторюсь: перемагати на зборах не так важливо, але краще завжди перемагати. Зараз все більше впевненості до нас приходить з кожною грою. Сподіваюсь, що до матчів Ліги конференцій ми підійдемо в гарному настрою та з впевненістю в своїй грі».

Дмитро Вербинський Джерело: ФК Полісся