Таблиці Євро-2024. Які шанси Хорватії в рейтингу третіх місць?

Іспанія та Італія вийшли у плей-оф, шанси Хорватії примарні

Увечері 24 червня відбулися матчі 3-го туру групи B Євро-2024.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Іспанія обіграла Албанію (1:0) завдяки голу Феррана Торреса на 13-й хвилині. Італія забила рятівний гол у ворота Хорватії на 90+8 хвилині (1:1).

Підсумкове становище у групі B: Іспанія - 9 очок, Італія - 4, Хорватія - 2, Албанія - 1.

Іспанія та Італія вийшли у плей-оф, а шанси Хорватії у рейтингу третіх місць - вкрай низькі.

До 1/8 фіналу виходять дві найкращі команди з кожної групи, а також 4 найкращі збірні з 6 у рейтингу третіх місць.

Суперником Італії в 1/8 фіналу буде Швейцарія, а опонент для Іспанії визначиться пізніше (третя команда груп D, E або F).

Хорватам потрібно, щоб Чехія та Грузія програли свої матчі 3-го туру у групі F, а також, щоб у групі C у третього місця вийшла різниця м'ячів гірша, ніж 3-6, наприклад, щоб Словенія зазнала розгромної поразки від Англії у три м'ячі або більше.

Всі ці розклади мають вкрай низьку ймовірність, і шанси Хорватії на вихід до 1/8 фіналу є примарними (оцінюються у 2%).

Нічия у матчі Італії та Хорватії - на руку збірній України. Якщо у 3-му турі групи B Україна поступиться Бельгії, а Словаччина програє Румунії, то синьо-жовті із 3 очками посядуть 3-тє місце. При цьому Україна точно випереджатиме Хорватію у рейтингу третіх місць.

Путівки до 1/8 фіналу мають 8 збірних - Іспанія, Німеччина, Португалія, Італія, Швейцарія, Англія, Франція, Нідерланди.