Визначилася пара фіналістів Кубка Англії. Де і коли відбудеться поєдинок?

Манчестер Юнайтед вибив Ковентрі у серії пенальті, Манчестер Сіті переграв Челсі 1:0

21 квітня завершилися усі півфінальні матчі Кубка Англії 2023/24.

«Манчестер Юнайтед» у драматичному поєдинку таки зумів пройти клуб Чемпіоншипа «Ковентрі». Все вирішилося у серії пенальті, яку «червоні дияволи» виграли з рахунком 4:2.

Основний час гри завершився з рахунком 3:3, хоча до 71-ї хвилини Червоний Манчестер перемагав 3:0. В овертаймі команди не зуміли відзначитись. На 120+1-й гравець «Ковентрі» вразив ворота суперників, але гол був скасований через офсайд під час атаки.

Днем раніше «Манчестер Сіті» мінімально обіграв «Челсі» 1:0 і не дозволив українському вінгеру «пенсіонерів» Михайлу Мудрику поборотися за перший трофей у футболці лондонців.

Минулого сезону «Манчестер Сіті» та «Манчестер Юнайтед» також грали у фіналі Кубка Англії. Тоді перемогу здобули підопічні Жузепа Гвардіоли з рахунком 2:1.

Фінальний матч Кубка Англії 2023/24 відбудеться 25 травня на стадіоні «Вемблі» в Лондоні о 17:00 за Києвом. До речі, півфінальні поєдинки Кубка Англії також проходили на «Вемблі».