Родріго розповів, чим Реал зміг здивувати Манчестер Сіті

Автор одного з голів підбив підсумок першому чвертьфінальному поєдинку Ліги чемпіонів

Автор голу у ворота «Манчестер Сіті» півзахисник «Реала» Родріго прокоментував перший чвертьфінальний поєдинок Ліги чемпіонів (3:3).

«Ми хотіли виграти цей матч, але зрештою лише зіграли внічию. Трохи не впоралися. Пропускали голи, які не мали пропустити.

Завжди важко розпочинати гру з пропущеного м'яча, але після цього ми зуміли відігратися. Треба було контролювати гру ще краще на той момент. Згодом ми були максимально небезпечними для суперників під час контратак. Нічия - той результат, на який награли обидві команди.

«Сіті» не очікував, що я гратиму ліворуч. Ми спробували нову тактику, і вона добре спрацювала, навіть якщо результат був не таким, як ми хотіли би бачити його в підсумку.

Ми маємо зробити висновки з минулого року. Якщо ми вийдемо на поле з таким самим настроєм, як і тоді, то ця нічия не матиме жодного значення», - заявив бразильський легіонер «вершкових».

Нагадаємо, поєдинок у відповідь запланований на 17 квітня в Манчестері.

Юрій Вишневський Джерело: The Athletic