ВІДЕО. Незвичайний овертайм у НХЛ: гравці були здивовані рішенням тренера

А ви знали, що НХЛ карає за заміну воротаря на польового в овертаймі?

У матчі регулярного сезону НХЛ Нешвілл і Міннесота завершили основний час з рахунком 3:3, а в овертаймі Вайлд зуміли забити, але зробили це у незвичайному форматі.

Річ у тому, що наставник Міннесоти Джон Хайнс під час овертайму 3 на 3 замінив воротаря на четвертого польового, проте правило НХЛ, про яке не знає більшість гравців, говорить про те, що за зняття воротаря в овертаймі в рівних складах (а не на відкладеному штрафі) карається позбавленням одного очка за нічию в основний час, якщо команда, яка зняла кіпера, програє цей овертайм.

Проте Міннесоті надзвичайно потрібні очки, тож тренер зняв воротаря Марка-Андре Флері та випустив четвертого форварда, щоб не доводити до булітів. І це спрацювало - Дикуни забили переможну шайбу.

«Я не знав про таке правило. Дуже добре, що ми забили», - сказав Метт Болді, який оформив гол в овертаймі. І навіть ветеран Флері, який провів у НХЛ 20 років, сказав, що не знав про таке правило.

Щоправда, від зони плей-оф на Заході Міннесота все ще відстає на 6 очок.