Марсель – Шахтар – 3:1. Фініш євросезону для гірників. Відео голів та огляд

Дивіться відеоогляд поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи

22 лютого о 22:00 у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи зіграли донецький «Шахтар» та французький «Марсель».

Матч пройшов у Марселі на стадіоні Велодром. Перша гра тижнем раніше завершилася внічию (2:2).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Марсель змінив головного тренера за два дні до матчу. Жан-Луї Гассе очолив команду, а Дженнаро Гаттузо залишив клуб.

Шахтар пропустив тричі від Марселя (1:3) та завершив євросезон

⚽️ Егіналду заробив 11-метровий у дебюті матчу, і Судаков на 12-й хвилині відкрив рахунок для Шахтаря з пенальті (1:0).

⚽️ Господарі поля відповіли досить швидко. На 23-й хвилині П'єр-Емерік Обамеянг зрівняв рахунок (1:1).

⚽️ На 74-й хвилині Ліги Європи господарі зробили заявку на перемогу. Ісмаїла Сарр вивів Марсель уперед, VAR офсайду не знайшов (2:1).

⚽️ На 81-й хвилині Жоффре Кондогбіа збільшив перевагу Марселя (3:1). Різник та Степаненко не розібралися в ситуації після навісу зі штрафного.