Анчелотті похвалив Луніна після центрального матчу туру Реал – Атлетіко

4 лютого королівський клуб та «матрацники» зіграли внічию з рахунком 1:1

4 лютого відбувся центральний матч 23-го туру Ла Ліги між мадридськими командами «Реал» та «Атлетіко». Гра завершилась із рахунком 1:1.

Український голкіпер королівського клубу Андрій Лунін розпочав поєдинок із перших хвилин і пропустив гол лише на 90+3-й.

Після завершення зустрічі головний тренер королівського клубу Карло Анчелотті похвалив Андрія, а також прокоментував нічийний результат поєдинку:

«Лунін? Він відбив удар Грізманна, впевнено перевів м'яч, допоміг команді зі стандартами, зробив усе дуже добре.

Це була дуже хороша гра з нашого боку, контрольована, нам не пощастило пропустити наприкінці, але нам не вистачало висоти, і ми це знали. Трапляються випадки, коли виграєш на останніх хвилинах.

Не треба ні в чому дорікати, ми залишаємося лідерами і маємо шанс завдати ще одного удару в суботу. Нічого зайвого, бо команда дуже хороша. Цей матч ми провели дуже добре.

Ми маємо сильну команду. Кожен робить свій внесок, у нас були втрати, і я дуже задоволений. Не призначили пенальті? Без коментарів», - сказав Карло.

Відеоогляд матчу Реал - Атлетіко - 1:1

Данііл Агарков Джерело: Marca
По темі:

Бокс | 21 травня 2024, 21:29 2

Олександр став абсолютним чемпіоном світу після перемоги над британцем у Ер-Ріяді