Динамо – Левські – 0:1. Текстова трансляція матчу

Контрольний матч. Туреччина.

«Динамо» (Україна) - «Левські» (Болгарія) - 0:1

Гол: Галчєв (22).

Попередження: Дубінчак (60) - Охена (30).

«Динамо» (стартовий склад): Нещерет, Гусєв, Попов, Михавко, Вівчаренко, Бражко, Рамадані, Царенко, Караваєв, Беніто, Ванат.

Склад на 2 тайм: Бущан, Дубінчак, Дячук, Сирота, Біловар, Волошин, Малиш, Бражко (Царенко, 68), Андрієвський, Пашко (Діалло, 74), Пономаренко.

«Левські» (стартовий склад): Андрєєв, Галчєв, Ван дер Каап, Цунамі, Кордоба, Охена, Мітков, Фадіга, Уельтон, Петков, Рікардіньо.

02 лютого о 17:55 Олександр Снітко
02 лютого о 17:48 Олександр Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

02 лютого о 17:43 Олександр Снітко
86'

Андрієвський виконав навіс у штрафний майданчика, гравець Левські виграв верхову боротьбу.

02 лютого о 17:38 Олександр Снітко
81'

Небезпечно!

Бущан ще раз врятував Динамо. У стрибку відбив удар гравця Левські з півкола штрафного майданчика.

Дуже слабко виглядають сьогодні динамівці.

02 лютого о 17:37 Олександр Снітко
79'

Небезпечно!

Велтон пробив з лінії штрафного майданчика - Бущан відбив м'яч у правому нижньому куті воріт.

02 лютого о 17:23 Олександр Снітко
65'

Небезпечно!

Ще один небезпечний момент біля воріт Динамо. Галчєв прострілив на лінії воротарського майданчика, Рікардіньо зіграв на випередження, м'яч після його удару пролетів вище поперечини.

02 лютого о 17:21 Олександр Снітко
64'

Бущан забрав м'яч в ногах суперника, який мчав до воріт.

02 лютого о 17:18 Олександр Снітко
60'

Дубінчак завалив Велтона в центрі поля та зірвав контратаку Левські.

02 лютого о 17:16 Олександр Снітко
58'

Галчєв навісив у штрафний майданчик, Рікардіньо пробив головою - повз ворота.

02 лютого о 17:13 Олександр Снітко

Немає конструктивних дій у грі динамівців

02 лютого о 17:07 Олександр Снітко
02 лютого о 17:05 Олександр Снітко
48'

Андрієвський пробив зі штрафного з 18 метрів - м'яч пролетів поруч зі стійкою.

02 лютого о 17:04 Олександр Снітко
46'

У другому таймі в складі Динамо на поле вийшли: Бущан, Дубінчак, Дячук, Сирота, Біловар, Волошин, Малиш, Бражко, Андрієвський, Пашко, Пономаренко.

02 лютого о 17:02 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

02 лютого о 17:01 Олександр Снітко
02 лютого о 16:49 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

02 лютого о 16:48 Олександр Снітко
45'

Перший кутовий у матчі виконали кияни. Після навісу Ванат пробив головою, м'яч пролетів повз ворота.

44'

Захисник Левські у падінні вибив м'яч на лицеву лінію після прострілу з лівого флангу.

02 лютого о 16:45 Олександр Снітко
42'

Штрафний удар з лівого флангу виконали динамівці. Андрєєв спокійно забрав м'яч до рук.

02 лютого о 16:43 Олександр Снітко
40'

Жорсткувато грають футболісти Левські як для товариського матчу.

02 лютого о 16:42 Олександр Снітко
38'

Караваєв та Беніто не порозумілися у штрафному майданчику Левські.

02 лютого о 16:41 Олександр Снітко
36'

Царенко ледь не відібрав м'яч у голкіпера Левські. Той все ж вибив м'яч зі штрафного майданчика.

02 лютого о 16:34 Олександр Снітко
30'

Охена отримав попередження за фол в центрі поля. По ногах отримав Царенко.

02 лютого о 16:33 Олександр Снітко
28'

Динамівці поки що не можуть створити гольову нагоду. Атаки завершуються переважно перед штрафним майданчиком Левські.

02 лютого о 16:26 Олександр Снітко
22'

ГОЛ

Галчєв підібрав м'яч, наблизився до воріт та пробив з району півкола штрафного майданчика і завдав удару - м'яч влетів прямісінько в кут воріт. Нещерет стрибнув, але до м'яча не дотягнувся.

02 лютого о 16:23 Олександр Снітко
19'

Царенко завдав неточного удару з-за меж штрафного майданчика.

02 лютого о 16:21 Олександр Снітко
17'

Небезпечно!

Нещерет відбив м'яч у верхньому куті після несильного удару Кордоби головою.

02 лютого о 16:18 Олександр Снітко
14'

Болгари розіграли кутовий, Пєтков увійшов до штрафного майданчика та прострілив - Нещерет ногою зіграв на перехопленні.

02 лютого о 16:13 Олександр Снітко
9'

Після навісу зі штрафного удару Гусєв пробив головою приблизно з 8 метрів. М'яч пролетів дуже близько до лівої стійки воріт.

02 лютого о 16:12 Олександр Снітко
8'

Ван дер Каап видавив Ваната зі штрафного майданчика. На фланзі на Ваната налетів Цунамі. Штрафний удар.

02 лютого о 16:08 Олександр Снітко
5'

Гравці Динамо намагаються активно пресингувати.

02 лютого о 16:06 Олександр Снітко
2'

Гравець Левські увійшов до штрафного майданчика та намагався прострілити вздовж воріт, захисник Динамо завадив.

01 лютого о 21:25 Олександр Снітко

У п'ятницю, 2 лютого, київське «Динамо» проведе четвертий контрольний матч у рамках навчально-тренувального збору в Туреччині. Суперник - софійський «Левські» (Болгарія). Початок поєдинку заплановано на 16:00 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Левські» - 26-разовий чемпіон і 27-разовий володар Кубка Болгарії. Останнього разу софійський клуб виборов титул чемпіона у 2009 році, національний кубок - у 2022 році. За результатами першої половини поточного сезону суперник динамівців у 20 зіграних матчах набрав 35 очок. Від лідера турнірної таблиці - команди «Черно море» - підопічні Ніколая Костова відстають на 10 очок.

Нагадаємо, у попередньому контрольному поєдинку «Динамо» здобуло першу перемогу у 2024 році.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Динамо» - «Левські».