Челсі програв Вулвергемптону, Мудрик вийшов на поле у другому таймі

Підопічні Маурісіо Почеттіно продовжують розчаровувати вболівальників

Сьогодні, 24 грудня 2023 року, відбувся заключний матч 18-го туру Англійської Прем'єр-ліги між «Вулвергемптоном» та лондонським «Челсі». Гра закінчилася з рахунком 2:1 на користь господарів поля.

На 32-й хвилині вінгер «синіх» Рахім Стерлінг не реалізував супермомент за рахунку 0:0. На 51-й його та весь склад «Челсі» покарав Маріо Леміна, який схилив шальки терезів на користь «вовків».

У доданий арбітром час команди влаштували перестрілку. На 90+3-й перевагу «Вулвз» подвоїв Метт Доерті, а на 90+6-й відставання «синіх» скоротив дебютант АПЛ Крістофер Нкунку.

Український півзахисник «Челсі» Михайло Мудрик вийшов рятувати гру на 59-й хвилині, але не зумів відзначитися результативними діями.

Англійська Прем'єр-ліга. 18-й тур. 24 грудня.

Вулвергемптон - Челсі - 2:1.