Мудрик не допоміг. Челсі у матчі з вилученням та помилками програв Ньюкаслу

Сині поступилися на полі Сорок

«Челсі» у матчі чемпіонату Англії на виїзді програв «Ньюкаслу» з рахунком 1:4. Сороки швидко вийшли вперед, проте гості ще у першому таймі зрівняли рахунок завдяки класному удару зі штрафного Рахіма Стерлінга.

А ось другий тайм у «Челсі» не вийшов. Спершу команда під час подачі до штрафного майданчика забула Ласселса, а потім грубої помилки припустився Тіаго Сілва, який подарував м'яч супернику перед воротами.

З 1:3 команда Почеттіно відігратися не зуміла, а наприкінці опонента добив Гордон.

Український хавбек Михайло Мудрик вийшов на поле на 68-й хвилині та допомогти команді не зумів. Незабаром після його виходу вилучили Ріса Джеймса.

Чемпіонат Англії. 13-й тур

Ньюкасл - Челсі 4:1
Голи: Ісак, 13, Ласселс, 60, Жоелінтон, 61, Гордон, 83 - Стерлінг, 23

Ньюкасл: Поуп, Тріп'єр, Ласселс (Рітчі, 86), Шер, Лівраменто, Гімарайєш, Жоелінтон, Міллі (Діалло, 90), Альмірон (Даммет, 87), Гордон, Ісак (Мерфі, 81)

Челсі: Санчес, Джеймс, Тіаго Сілва, Бадіашиль, Кукурелья, Галлахер (Мудрик, 68), Угочукву (Кайседо, 68), Енцо, Палмер (Мадуеке, 74), Стерлінг (Броха, 87), Джексон (Колвілл, 68)

Іван Зінченко Sport.ua
По темі:

Бокс | 21 травня 2024, 21:29 2

Олександр став абсолютним чемпіоном світу після перемоги над британцем у Ер-Ріяді