Жіноча збірна України не зуміла пробитися у півфінал Євроліги-2023

Прикра поразка залишає Україну за бортом півфіналу у пляжному футболі

Підопічні Юрія Клименка напередодні прикро поступилися збірній Нідерландів (2:3), ведучи по ходу матчу з рахунком 2:0. Тож для продовження боротьби за нагороди турніру сьогодні українкам потрібна була лише перемога у зустрічі з Португалією.

Перший період збірна України почала відмінно. Вже на 1-й хвилині Сніжана Воловенко вивела команду уперед. Однак суперниці не знітилися і за чотири хвилини відігралися зусиллями Андреа Сілви.

На початку другої 12-хвилинки Марта Сімойнш забила другий м'яч своєї команди, але наприкінці третього періоду Мирослава Випасняк зуміла перевести гру в овертайм - 2:2. В ньому сильнішими були португалки. За 40 секунд до фінального свистка вирішальний м'яч забила Джоана Флореш.

2:3 - Україна не змогла пробитися у півфінал Євроліги-2023. Жіноча збірна України посіла третє місце у групі С і надалі боротиметься за 5-8 місця.