Понервували лише в першому таймі. Ман Сіті почав із вольової перемоги

Підопічні Пепа Гвардіоли здобули перемогу в першому матчі ЛЧ

19 вересня, чинний переможець Ліги чемпіонів «Манчестер Сіті» на своєму полі приймав сербську «Црвену Звезду».

Після першого тайму сербський колектив неочікувано перемагав з рахунком 1:0, єдиний м'яч у таймі забив ганський форвард Осман Букарі. За першу половину зустрічі «містяни» завдали 22 удари по воротах суперника, що є рекордною кількістю в історію турніру.

В другому таймі підопічні Пепа Гвардіоли зуміли забити тричі. Спочатку рахунок зрівняв аргентинець Хуліан Альварес, а потім він же вивів свій клуб вперед. Крапку в матчі поставив Родрі, який зумів забити на 73-й хвилині.