Шанс для України. Італія несподівано не зуміла обіграти Північну Македонію

Гра завершилася з рахунком 1:1, голи забили Чіро Іммобіле та Еніс Барді

9 вересня відбувся матч 5-го туру відбору до Євро-2024 у групі С між збірними Північної Македонії та Італії. Гра завершилась із рахунком 1:1.

Рахунок у матчі на 47-й хвилині відкрив Чіро Іммобіле. За 9 хвилин до завершення поєдинку Еніс Барді приніс нічию господарям поля.

Зазначимо, що Італія та Північна Македонія грають в одній групі з Україною. Наступну зустріч італійці проведуть із «синьо-жовтими» 12 вересня на «Сан-Сіро».

Наразі перше місце у групі С посідає команда Англії, яка раніше зіграла внічию з Україною (1:1). У «трьох левів» 13 очок після 5 турів. На 2-му місці розташовується українська команда із 7 пунктами після 4 матчів. 3-тє та 4-те місце ділять Італія та Північна Македонія. У них по 4 очки, проте в італійців на 1 зіграний поєдинок менше. На останньому місці знаходиться Мальта з 0 очками.

Кваліфікація Євро-2024. 9 вересня

Група С. 5-й тур

Північна Македонія - Італія - 1:1

Голи: Барді, 81 - Іммобіле, 47

Північна Македонія: Димитрієвськи, Зайков, Мусліу (Серафимов, 78), Манєв, Аліоски, Барді, Атанасов (Ільязовськи, 90), Елезі (Алімі, 74), Елмаз, Ашковськи (Дімоськи, 74), Міовськи.
​​​​​​
Італія: Доннарумма, Ді Лоренцо, Манчіні (Скальвіні, 59), Бастоні, Дімарко (Бірагі, 82), Крістанте, Барелла, Тоналі (Распадорі, 89), Дзакканьї (Ньонто, 82), Політано (Дзаньоло, 4).

Відеоогляд матчу:

Турнірна таблиця групи С

Данііл Агарков Sport.ua
По темі:

Бокс | 17 травня 2024, 10:15 25

Sport.ua разом із GGBET анонсує головний поєдинок суперважкої вагової категорії в боксі за 25 років