Українці взяли 20 медалей та стали першими на юнацькому ЧЄ-2023 з боксу

У словенському Маріборі збірна України посіла перше загальнокомандне місце

Збірної України чудово виступила на чемпіонаті Європи 2023 з боксу серед юнаків та дівчат, що проходив у словенському Маріборі.

Українці здобули 20 медалей (9 золотих, 4 срібних, 7 бронзових) та посіли перше загальнокомандне місце.

Ангеліна Румянцева, яка стала чемпіонкою у ваговій категорії 51 кг, також була визнана найкращою спортсменкою турніру.

🥇 Золото здобули: Ангеліна Румянцева (51 кг), Вікторія Росецька (57 кг), Ілона Діденко (70 кг), Михайло Сидоренко (37-40 кг), Сергій Артеменко (42 кг), Олександр Малахов (44 кг), Микита Коваль (66 кг), Кіріл Бондаренко (70 кг), Андрій Сидоренко (80 кг).

🥈 Срібло отримали: Олександра Черевата (38 кг), Марія Рафальська (42 кг), Дар'я Сергієнко (54 кг), Йосип-Владислав Козакевич (90 кг).

🥉 Бронзу взяли: Ольга Місько (34-36 кг), Мирослава Єфремова (48 кг), Кирило Горбунов (48 кг), Іван Шульга (50 кг), Глєб Хорошевський (54 кг), Віктор Білогуб (57 кг), Леонід Чебан (75 кг).

Микола Степанюк Джерело: НОК України