Запасні: Єрмолов, Л. Рамірес, Хрипчук, Кулаковський, Черниш.

Арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ).

Кучеров втратив м'яч, Степанюк його відібрав. Кучеров сфолив в атаці.

90' +8

Курко навісив у штрафний майданчик, захисник вибив м1яч.

19 серпня о 16:55 Олександр Снітко
90' +3

Гайдучик після прострілу від Кучерова переправив м'яч у ворота. Арбітри зафіксували офсайд. ВАР підтвердив рішення Романюк і лайнсмена.

19 серпня о 16:51 Олександр Снітко

Компенсовано вісім хвилин.

Ісенко продовжить матч.

19 серпня о 16:50 Олександр Снітко
89'

ВИЛУЧЕННЯ!

Марусич грубо зіграв проти Ісенка у штрафному майданчику. Ногою влучив по обличчю.

19 серпня о 16:47 Олександр Снітко
86'

Степанюк пробив з меж штрафного майданчика - в руки Пасту.

19 серпня о 16:45 Олександр Снітко
84'

Гайдучик замінив Блізніченка у складі Вереса.

19 серпня о 16:44 Олександр Снітко
83'

У складі Ворскли Тіагуіньо вийшов на поле замість Юрченка.

19 серпня о 16:41 Олександр Снітко
81'

Блізніченко завдав удару зі штрафного - повз ворота.

80'

Кане отримав попередження за те, що відкинув м'яч.

19 серпня о 16:39 Олександр Снітко
78'

Подвійна заміна у складі Вереса. Гагун вийшов замість Яго, Світюха - замість С.Шарая.

19 серпня о 16:38 Олександр Снітко
77'

Яго впав у штрафному майданчику у боротьбі зі Скляром. Романюк показала, що потрібно продовжувати гру.

19 серпня о 16:37 Олександр Снітко
76'

Вовченко зробив класну дальню передачу на хід Шевченко. Той увійшов у штрафний майданчик, але його простріл перервав захисник.

75'

МОМЕНТ!

Ісенко врятував Ворсклу після удару В.Шарая з меж штрафного майданчика.

19 серпня о 16:34 Олександр Снітко
74'

Рамірес замінив Сантану.

Перерва на водопій.

Сантана знову на газоні. Ймовірно, це наслідки зіткнення головами з Яго.

19 серпня о 16:32 Олександр Снітко
71'

Нестеренко у підкаті ззаду збив Яго. Попередження.

19 серпня о 16:31 Олександр Снітко
70'

Після дальнього закидання у штрафний майданчика В.Шарай пробив з ходу, але у ворота не влучив.

19 серпня о 16:29 Олександр Снітко
69'

Вовченко пробив здалеку - м'яч пролетів набагато вище воріт.

19 серпня о 16:27 Олександр Снітко
67'

У складі Ворскли Нестеренко замінив Челядіна.

19 серпня о 16:26 Олександр Снітко

Сантана та Яго зіштовхнулися головами у верховій боротьбі. На поле вийшли лікарі обох команд.

19 серпня о 16:25 Олександр Снітко
64'

Замість Балана, який невдало приземлився та отримав пошкодження, на поле вийшов Гакман.

19 серпня о 16:24 Олександр Снітко
63'

Челядін намагався пробити з пів кола штрафного майданчика - невдало.

19 серпня о 16:23 Олександр Снітко
62'

Шевченко на фланзі грубо зіграв проти Скляра.

19 серпня о 16:20 Олександр Снітко
59'

Юрченко відпасував на Кану, той пробив з правого боку штрафного майданчику, але не влучив у дальній верхній кут.

19 серпня о 16:17 Олександр Снітко
55'

Блізніченко завдав удару з-за меж штрафного майданчика - Ісенко перевів м'яч на кутовий.

19 серпня о 16:16 Олександр Снітко
54'

Небезпечно!

С.Шарай увійшов у штрафний майданчик з правого боку, завдав удару, м'яч пролетів над поперечиною! І знову помент вник після того, як один гравець Ворскли влучив у другого, коли намагався головою вибити м'яч.

19 серпня о 16:14 Олександр Снітко
53'

В.Шарай прострілив з правого флангу. Чеснаков вибив м'яч за межі поля.

19 серпня о 16:13 Олександр Снітко

Верес на початку другого тайму більше атакує. Але поки що без небезпечних моментів.

19 серпня о 16:09 Олександр Снітко
48'

ВАР довго перевіряла момент. У підсумку жовту картку Степанюку скасовували. Попередження отримав Скляр.

19 серпня о 16:07 Олександр Снітко
46'

Степанюк жорстко зіграв у центрі поля.

19 серпня о 16:06 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

19 серпня о 15:51 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

19 серпня о 15:50 Олександр Снітко
45' +3

Блізніченко за штрафного удару влучив у стінку.

45' +2

Романюк зафіксувала фол у боротьбі Сантани та Марусича. Гравець Ворскли отримав попередження.

19 серпня о 15:49 Олександр Снітко
45' +2

Після навісу з правого флангу Кане у стрибку намагався пробити ногою, але м'яч полетів набагато вище воріт.

19 серпня о 15:47 Олександр Снітко

Компенсовано дві хвилини.

45'

Від Сантани м'яч пішов на кутовий. Верес розіграв його, пішла подача у штрафний майданчик, але ніхто не зміг завдати удару по воротах.

19 серпня о 15:45 Олександр Снітко

Кучеров отримав пошкодження. Лікарі надавали йому допомогу.

19 серпня о 15:43 Олександр Снітко
42'

В.Шарай намагався обіграти Челядіна поблизу штрафного майданчика, але втратив м'яч.

40'

Юрченко виконав чотири кутових поспіль. В останній спробі Сантана пробив головою - повз ворота.

19 серпня о 15:37 Олександр Снітко
34'

Небезпечно!

Сантана невдало вибив м'яч зі штрафного майданчика. С.Шарай прийняв м'яч, другим дотиком задав удару з-за меж штрафного майданчика. М'яч зачепив гравця Ворскли та полетів вище воріт.

19 серпня о 15:33 Олександр Снітко
31'

Челядін збив Яго, який правим флангом намагався наблизитися до штрафного майданчика Ворскли.

19 серпня о 15:32 Олександр Снітко
30'

Яго пробив з середньої дистанції - неточно.

29'

Небезпечно!

Степанюк прийняв м'яч у штрафному майданчику спиною до воріт і скинув під удар Бацулі, який пробив неточно.

19 серпня о 15:31 Олександр Снітко
29'

Бацула з флангу вибивав м'яч, помилився, гравець Вереса перехопив м'яч, але партнер підстрахував Бацулу.

19 серпня о 15:28 Олександр Снітко

Була невелика перерва на водопій.

24'

Павлюк у куті поля закривав м'яч корпусом, щоб він вийшов за межі поля. Але В.Шарай відібрав його, та зробив передачу на Блізніченка. Той завдав удару, але у ворота не влучив.

19 серпня о 15:23 Олександр Снітко
20'

ГОООООООЛ!

Тепер же гравці Ворскли привезли собі гол. Чеснаков з голкіпером невдало розіграли удар від воріт. Чеснаков відпасував на Ісенка, той віддав незручну передачу на лінії штрафного майданчика на партнера. Той віддав погану передачу на Чеснакова, від якого м1яч відскочив в напрямку Ісенка. Голкіпер побіг до м'яча та намагався його вибити, але влучив у Чеснакова. У підсумку "круглий" опинився у Станіслава Шарая, який з близької відстані пробив під поперечину.

19 серпня о 15:21 Олександр Снітко
18'

ГООООООООЛ!

Блізніченко з правого флангу оборони робив довгу передачу на інший фланг, але помилився. М'яч перехопив Скляр, який пробив метрів з 20-ти. Паст у стрибку відбив м'яч, але Юрченко зіграв на добиванні та подвоїв перевагу Ворскли.

19 серпня о 15:18 Олександр Снітко
17'

Яго пробив з-за меж штрафного майданчика - Ісенко в падінні забрав м'яч до рук.

16'

Бацула навісив з лівого флангу, Степанюк завдав удару головою, але м'яч пролетів повз ворота.

19 серпня о 15:16 Олександр Снітко
14'

Небезпечно!

Марусич після навісу з лівого флангу пробив по воротах - Ісенко витягнув м'яч з-під поперечини.

19 серпня о 15:13 Олександр Снітко
10'

Балан навісив з правого флангу в штрафний майданчик, Яго не дотягнувся до м'яча, намагаючись пробити головою.

19 серпня о 15:10 Олександр Снітко
8'

Кане робив простріл з лівого флангу, захисник заблокував.

19 серпня о 15:08 Олександр Снітко
6'

ГООООООООООЛ!

Після вкидання з ауту Степанюк зробив простріл, Кучеров зрізав м'яч у власні ворота.

19 серпня о 15:05 Олександр Снітко
3'

Дальній удар від В.Шарая - Ісенко відбив м'яч.

19 серпня о 15:03 Олександр Снітко
1'

Верес виконав кутовий. Після навісу Балан пробив головою - м'яч полетів вище воріт.

18 серпня о 17:29 Олександр Снітко

Рівненський «Верес» і полтавська «Ворскла» 19 серпня зустрінуться у матчі четвертого туру чемпіонату України з футболу. Зустріч відбудеться у Рівному, на стадіоні «Авангард». Початок заплановано на 15.00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

«Верес» і «Ворскла» невдало стартували у сезоні 2023/2024. Рівненська команда під керівництвом нового тренера Сергія Лавріненка не програла в одному із трьох поєдинків. Свій єдиний заліковий бал «Верес» набрав у матчі проти донецького «Шахтаря» - чинного чемпіона країни.

Полтавський клуб у новому чемпіонаті очок поки не заробив. «Ворскла» провела два матчі і в обох зазнала поразки (ще один поєдинок було перенесено). Крім того, підопічні Віктора Скрипника вилетіли з Ліги конференцій УЄФА, пропустивши до наступного раунду грузинську «Ділу».

«Верес» і «Ворскла» грали один з одним 6 разів. Тричі переміг полтавський клуб, команда з Рівного виграла лише один раз, два матчі завершилися внічию. Різниця м'ячів - 11:7 на користь «Ворскли». Минулого чемпіонату «Верес» переміг у першому колі з рахунком 2:1, у другому було зафіксовано нічию - 2:2.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Верес» - «Ворскла».

Олександр Брусенцов Sport.ua
По темі:

Футбол | 10 травня 2024, 00:03 39

«Рома» не зуміла втримати перемогу та перервати неймовірну серію німецької команди