Континентальний тур. Чумаченко та Кроль перемогли на змаганнях у Франції

Медалі для України вибороли Роман Кокошко, Ілля Кравченко, Марія Ковтунова

Два золота вибороли українські спортсменки на Meeting International de Sotteville 2023, що проходив як етап Світового легкоатлетичного континентального туру категорії Silver у Франції.

Наталія Кроль фінішувала з першим часом (2.00.55) у бігу на дистанції 800 метрів.

Юлія Чумаченко, показавши свій найкращий результат у поточному сезоні (1.92 м), перемогла у секторі для стрибків у висоту.

На змаганнях Meeting Maia Cidade do Desporto категорії «Challenger» у Португалі з рекордом турніру (20.45 м) у секторі для штовхання ядра переміг Роман Кокошко.

Срібним призером Motonet GP - Games of Northern City категорії Bronze у фінському Оулу, показавши свій найкращий результат у поточному сезоні (5.30 м), став стрибун з жердиною Ілля Кравченко.

Марина Ковтунова посіла друге місце у стрибках у висоту з особистим рекордом (1.84 м) на змаганнях бронзової категорії Guldensporenmeeting у бельгійському Кортрейку.

Микола Степанюк Джерело: НОК України