Золотий рикошет. Англія драматично здолала Іспанію у фіналі Євро-2023 U-21

На останніх хвилинах гри іспанець Абель Руїс не реалізував пенальті

Збірна Англії перемогла команду Іспанії у фіналі (1:0) та здобула головний трофей Євро-2023 U-21.

8 липня у грузинському місті Батумі пройшов фінальний матч молодіжного чемпіонату Європи.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Автором єдиного гола наприкінці першого тайму став Кертіс Джонс. Після штрафного у виконанні Коула Палмера м'яч влучив у спину Кертісу Джонсу і після рикошету курйозним чином опинився у воротах іспанців.

У другому таймі Іспанія мала декілька шансів, але не зуміла втілити їх у гол. Англія зуміла зберегти ворота в недоторканності у 6-му матчі поспіль та здобула титул чемпіонів Європи U-21.

Драматична розв'язка сталася наприкінці гри. За допомогою VAR було призначено пенальті у ворота команди Англії. Абель Руїс не реалізував пенальті для Іспанії на 90+9 хвилині, при цьому голкіпер англійців Джеймс Траффорд здійснив два дивовижні сейви, а при третьому добиванні м'яч полетів вище воріт!

Раніше у півфіналах Англія обіграла Ізраїль (3:0), а Іспанія розгромила Україну (5:1). Команда Руслана Ротаня разом із Іспанією та Ізраїлем виборола ліцензію на Олімпіаду-2024.

Англія втретє здобула титул молодіжних чемпіонатів Європи (1982, 1984, 2023). При цьому представники Туманного Альбіону не пропустили на турнірі 2023 жодного гола!