Боротьба з Іспанією. Медальна таблиця перед завершальним днем ЄІ-2023

Олександр Хижняк завоював золото, а жіноча пляжна збірна – срібло

Збірна України залишається на 3-му місці у медальній таблиці після 10-го дня Європейських ігор 2023, які проходять у польському Кракові.

Синьо-жовта команда після 10 днів змагань має у своєму активі 39 медалей (20 золотих, 11 срібних та 8 бронзових).

За день, 1 липня, до скарбнички української збірної додалося три нагороди (1-1-1).

Боксер Олександр Хижняк виграв золото Європейських ігор, перемігши достроково у фіналі у ваговій категорії до 80 кг.

Жіноча збірна України з пляжного футболу програла Іспанії за пенальті та стала срібним призером Європейських ігор.

У кікбоксингу українець Артем Мельник став бронзовим призером у розділі фул-контакт у ваговій категорії до 86 кг. 2 липня у фіналі виступить ще один представник України - Тимур Бриков (до 75 кг).

До топ-5 медальної таблиці Ігор входять: Італія (28-24-38), Іспанія (20-14-19), Україна (20-11-8), Німеччина (17-13-26), Франція (16-15-26).

Медалі мають 41 із 48 країн, які беруть участь. Змагання завершаться 2 липня.