Бразилія переможена! Україна по пенальті обіграла чемпіонів світу із socca

У півфіналі 11 червня синьо-жовті зіграють проти збірної Хорватії

10 червня збірна України виграла матч 1/4 фіналу на ЧС-2023 із socca, який проходить у німецькому Ессені.

Суперником синьо-жовтої збірної в чвертьфіналі була команда Бразилії, чемпіон світу 2022.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Бразилія відкрила рахунок на 12-й хвилині, проте Андрій Мельник зрівняв ситуацію на 20-й хвилині (1:1).

Справа дійшла до серії пенальті, де ідеально зіграв воротар збірної України Святослав Марканич! Він виграв обидві дуелі, а Олександр Колесников та Андрій Цопа не схибили (пен. 2:0).

Бразилія переможена! Є перемога, є перший для України півфінал чемпіонату світу!

У півфіналі 11 червня о 12:00 синьо-жовті зіграють проти збірної Хорватії, яка у чвертьфіналі перемогла Словенію (1:0).

Socca є різновидом міні-футболу, відрізняючись від нього кількістю гравців та розміром поля. Матчі проходять у форматі 6 на 6 гравців, два тайми по 20 хвилин.

ЧС-2023 з socca

1/4 фіналу, 10 червня, Ессен (Німеччина)

Україна - Бразилія - 1:1 (пен - 2:0)

Голи: Андрій Мельник, 20 - Уолас Віана Сальвіно 12

Буліти: Олександр Колесников (1:0), Фабіо Енріке (не забив), Андрій Цопа (2:0), Веслі (не забив)